Wpis z mikrobloga

@Microplastic: usunkonto. Serio, nikogo #!$%@? flipperzy nie obchodzą - osoba A sprzedaje, chce jakąś sumę - jeżeli osoba B spotka się cenowo z osobą A, TO W CZYM #!$%@? PROBLEM? Ten tag to siedliska zła, komunizmu i #!$%@?.

Inna sprawa, że gówno mnie obchodzi skąd ma gotówkę gościu, co mnie obchodzi, że mu starzy pomogli xD jprl, jak kupisz mieskzanie, to możesz nawet po pijaku #!$%@?ć, mam to gdzieś.
  • Odpowiedz
jeżeli osoba B spotka się cenowo z osobą A, TO W CZYM #!$%@? PROBLEM?


@Student_AWAS: wszystko fajnie tyle ze to tak nie dziala

sprzedajacy czesto nie wie ile mozne wziasc za mieszkanie a fliper ciezko mooooocno zaniza cene i sprzedaje zewna historyjke o biednym studencie (ale za to daje od reki kase bez kredytu) pozaniej robi gowno remont w stylu pudrowania trupa, malowanko, mebelki z ikei itp i sprzedaje z mega
  • Odpowiedz
@Student_AWAS: ty naprawde tego nie rozumiesz co pisze czy tylko udajesz glupiego? nikt nie mowi o wprowadzaniu cen jakis tylko o zwyklym chamskim bazowaniu na niewiedzy/ufnosci drugiego czlowieka
  • Odpowiedz
@spidero: na tym bazuje spora czesc gospodarki, by nie mowic, ze cala. Wiesz, ze np ten sam fotel w Ikei w Polsce jest o 300pln tanszy, niz w Szwecji? I na tym i na tym firma zarabia.

Ogolnie dorosnijcie i wyjdzcie z socjalizmu.
  • Odpowiedz
@Student_AWAS: nadal nie rozumiesz, nikt nie ma pretencji ze pomarancze sa tansze we Wloszech niz Polsce.

Ale jak ktos kupuje mieszkanie na historyjke o biednym studencie ktory ma pieniadze na mieszkanie od rodzicow i musi szybko kupic mieszkanie i czy nie da sie cos taniej, a pozniej to samo mieszkanie sprzedaje z druga historyjka ze zrobil gruntowny remont wymienil rury, kable itp i w zasadzie mieszkanie nie wymaga zadnego wkladu (a
  • Odpowiedz