Wpis z mikrobloga

Ukaszek nie przestaje mnie zadziwiać... JEGO pies uciekł z JEGO posesji i uszkodził komuś samochód, a co robi mitoman? #!$%@? się, bo poszkodowani nie zapytali o psa tylko śmieli poruszyć temat uszkodzonego samochodu. Ciekawe co by było jakby to on rozwalił samochód. A historyjka o sarnach i że psy wyszły po 10 sekundach... seems legit :)
#lukaszbudowlaniec
  • 27
@kowal02: No i się wkurzył co w tym dziwnego? Ktoś mu psa potrącił. Każda ze stron martwiła się o to co dla niej jest ważne. I nadal sam pewnie bym się wkurzył bo jednak potrącenie psa a zgubiona rejestracja czy tam uszkodzony zderzak to trochę inny poziom wartości, przynajmniej dla wielu osób życie zwierzęta jest ważniejsze.
Wypadało by spytać co z psiakiem.

Ale nawet pomijając to każdy po prostu zareagował po
@carving85: Zwróć tylko uwagę na narrację tego wydarzenia. Najpierw mówi że się wkurzył, dopiero potem informuje że pokryje szkody. Tak jakby się opamiętał że dla kogoś samochód też może być coś warty a nie tylko jego problemy są najważniejsze. W wielu filmach pokazał że jest nerwowy, jestem pewny że ta sytuacja miała nieco inny przebieg i nie było tak spokojnie jak twierdzi. Bo mówić można wszystko...

A punktować mogę sobie wszystko
A punktować mogę sobie wszystko co tylko mi się podoba. Nie prowadzimy tutaj zorganizowanej kampanii przeciwko Ukaszkowi. Więc nawet jak się błaźnię... to co?


@kowal02: po prostu się błaźnisz nic więcej( ͡° ͜ʖ ͡°)

A co do narracji pewnie że najpierw powiedział że się wkurzył głównie tym że ktoś się mu mówić że tablicę zgubił, wtedy nie było jakiś szkód do pokrywania. I nawet jeśli sytuacja miała
@carving85: Dla mnie prawdziwą "zbrodnią" jest sterylizacja (w tym konkretnym przypadku). Łaski też nie zrobił, że z polisy pokrył koszta. Ja jestem psiarzem od niepamiętnych lat i powiem jedno, jeśli ktoś trzyma duże psy wolno biegające, które nie są po przeszkoleniu ( pomijając pseudo metody tresury które właściciel prezentuje) powinien za wyrządzone szkody odpowiadać dwu krotnie (tym bardziej osoba majętna którą stać na ułożenie psa) Jeśli ktoś ma trochę rozumu to
Dla mnie prawdziwą "zbrodnią" jest sterylizacja


@JetkaGietkaJakDetka: o specjalista od nie sterylizacji wyjaśnisz czemu jest zbrodnią?

@Scottie-33: Ale jak najbardziej i nawet łukasz tego nie negował więc nadal nie wiem o co w tym wątku chodzi :)
@kowal02: Tak jak wyżej wziął na klatę konsekwencję więc nadal nie wiem o co chodzi :D
@carving85: Tu chodzi o przedstawienie problemu... Można powiedzieć to tak: "Słuchajcie, przykra sprawa, pies mi uciekł, ktoś go potrącił. Ale na szczęście psu się nic nie stało, pokryłem szkody, temat rozwiązany". Ale jak zrobił to Ukasz? "K*rwa, ktoś mi potrącił psa i nawet nie zapytał jak z psem tylko się martwi o samochód!!!111oneone. Co za ludzie, jak można szukać rejestracji jak MÓJ pies oberwał. Powiedziałem żeby się odwalili i oddam wszystkie
@kowal02: Tylko z drugiej strony przedstawił to tak jak było i tak jak wtedy na to reagował. Czy to coś złego?
Przedstawił po prostu swój punkt widzenia.

Który akurat tutaj nie jest problemem. Bo co innego jak w budowlance gada coś co mu się wydaje i coś co jest jego opinią a przedstawia to jako super fakty.
Ale tutaj to tylko i wyłącznie jego relacja z tego co on czuł i