Wpis z mikrobloga

Małżeństwo stosujące antykoncepcję skazuje siebie na wpływ szatana, który chętnie zajmuje miejsce Boga tam, gdzie człowiek godzi się na zło. Zamykając sobie drogę do stanu łaski uświęcającej, małżonkowie nie mogą w pełni korzystać z mocy Ducha Świętego, umacniającego więzi międzyludzkie, a szczególnie więzi w rodzinie. Budując pomiędzy sobą sztuczne bariery w tak intymnej sferze jak pożycie małżeńskie, nieuchronnie wznoszą bariery duchowe, zamykając się na siebie nawzajem i na wolę Boga. Prowadzi to do grzechu sprzeciwiania się woli Bożej również w innych dziedzinach życia, a „skoro grzech dojrzeje, przynosi śmierć”


( ͡º ͜ʖ͡º)

#neuropa #bekazkatoli #bekazprawakow #antykoncepcja #zwiazki #ciekawostki #katolicyzm
saakaszi - > Małżeństwo stosujące antykoncepcję skazuje siebie na wpływ szatana, któr...

źródło: comment_1608557049gX4jSdCLLKDwYdSybuVzgH.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zamykając sobie drogę do stanu łaski uświęcającej, małżonkowie nie mogą w pełni korzystać z mocy Ducha Świętego


@saakaszi: Jak używasz antykoncepcji to nie możesz już channelować spelli poziomu 5 i wyżej, nie warto.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@saakaszi: właśnie się zastanawiałem jak określić czym jest fronda komuś kto nie słyszał wcześniej. Czy turbokatolicki super express będzie pasował? Czy se będzie za bardzo wyważony? ;-)
  • Odpowiedz
@saakaszi ostatnio mój turbo katolski kuzyn (studiujący medycyne i aspirujący na bycie ginekologiem) mnie zaczął pouczać ze robię źle biorac hormony i to się zalicza pod ekskomunike (na nic uświadamianie ze biorę je w celu łagodzenia objawów związanych z policystycznymi jajnikami)
  • Odpowiedz
@saakaszi: w skrócie: robcie to bez gumy, to będziecie mieć trzeciego w łóżku: Ducha Świętego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

btw, nie mogę się doczekać już-nie-tak-odległych czasów, kiedy katolików w tym kraju będzie tyle, co Świadków Jehowy, czyli garstka i nikt ich bajek nie będzie brał na poważnie.
  • Odpowiedz