Wpis z mikrobloga

Jesteś tak żenującym człowiekiem, że nie chce mi się nawet do tego odnosić. O ile posty niektórych użytkowników potrafią mnie zdenerwować bądź pobudzić do żywej dyskusji, tak twój poziom pychy i chamstwa zasługuje tylko i wyłącznie na przemilczenie twoich wysrywów lub dodania ciebie na czarnolisto, bo jesteś po prostu próżny.

Takich ludzi jak ty może być masa, nie jesteś nikim specjalnym jako jednostka. Nie masz żadnych ludzkich cech, na pierwszy rzut oka, oczywiście, które świadczyłyby o jakiejkolwiek wyższości i poziomie inteligencji. Jesteś zwykłym januszem z grubszym portfelem, któremu wydaje się, że ma świat u swoich stóp, bo zrobił dyplom na polskiej uczelni.

Leć na czarno, mirku i oby cię te święta odmieniły jako człowieka, bo jeśli jesteś taki na co dzień, to naprawdę współczuję ludziom z twojego otoczenia, choć raczej tobie nie grozi coś takiego jak rodzina i przyjaciele.

Trzymaj się i pamiętaj, że zawsze jest czas na nawrócenie.


@Sok_Mandarynkowy:

I znowu to robisz - swoje problemy i swoje wady projektujesz na mnie. :)
  • 2
@GordonL: Nie

Ja przedstawiłem jedynie moją subiektywną opinię na twój temat.

I Życzę ci wszystkiego najlepszego, może kiedyś ludzie twojego pokroju zmienią nieco swoje nastawienie do innych.

PS - Z twoim poziomem empatii bycie prawnikiem musi być istną udręką, jeśli odreagowujesz na wykopie, to słabe miejsce znalazłeś.
@Sok_Mandarynkowy:
Chyba nie wiesz co oznacza empatia.

Nie masz narzędzi intelektualnych, aby ocenić moją pracę jako prawnika. Natomiast to, że Ty nie masz wiedzy na tematy, o których się wypowiadasz to po prostu widać i dlatego w każdym wpisie jestem w stanie złapać Cię na błędach, nieścisłościach i niewiedzy.

Idealnie pasujesz do pewnego przysłowia o zbyt wysokim oddawaniu kału - serio. ;)