Wpis z mikrobloga

  • 1
Po trójce caly cAs sluchalem radio nowy swiat. Ale juz wiem ze poza paroma audycjami to to radio typowo polityczne. Jest tam tyle lewactwa ze ja piwrd... A zastrzegali sie ze nie bedzie polityki
  • Odpowiedz
@Hellfreezer: 1) nie mówili, ze nie będzie polityki, ale, ze nie będzie polityków.
2) nie ma za dużo tej publicystyki,. ale rzeczywiście jest często (zdarzają się wyjątki) średnia i jednostronna - tu przyznaję rację
3) też się ciesze na konkurencję, w sumie na razie obniżyliśmy składkę na RNŚ-a, na 357 idzie teraz taka jaka była na początku na RNŚ-a, zobaczymy czy się sprawdzę, czy właśnie będzie i fajna publicystyka i
  • Odpowiedz
  • 0
@galik galik bardzo bym chcial zeby wogole nie bylo ani prawactwa ani lewactwa.... Jest tyle tematów ktore mozna poruszac. Po co sie pchac w polityke. Mozliwe ze masz racje
  • Odpowiedz
@Tooth: u mnie spoko, ale jeszcze odrobinę ciszej niż RNŚ, tyle, że RNŚ-a mam z punktu dostępowego Toi, więc może być lepsza jakość (przynajmniej tak się chwalą)
  • Odpowiedz
Po co sie pchac w polityke


@Hellfreezer: bo nawet jeśli się nie pchasz w politykę, to polityka pcha się w Ciebie i dobrze by rozumieć co i dlaczego się dzieje. Chyba, że chcesz działać jak dziecko, zasłonię oczy i jak ja nie będę widział, tzn, że inni też mnie nie widzą? Tak to nie działa. Powtarzam, przydałoby się na wyższym poziomie publicystyka, choć muszę pochwalić, sprawozdania Klaudiusza są zrozumiałe i
  • Odpowiedz
  • 0
@Kaczus2B przeciez radio to nie jedyne okno na swiat. Internet tv prasa. Po cholere w radiu polityka rozumiem jeszcze serwis informacyjny. Ale nie godzinne albo dwugodzinne audycje na tematy polityczne
  • Odpowiedz
@Kaczus2B: dokładnie, też mi się wydaję, że akurat jego relację są dosyć obiektywne, plus serwisy raczej przekazują "surowe" fakt. A to, że ktoś w swojej audycji czasem powie co go boli, to imo tylko na plus. W innych mediach nie wolno było, nie wypadało, a tutaj często redaktorzy po prostu mówią co chcą i każdy sam może zdecydować czy mu się to podoba czy nie :)
  • Odpowiedz
@Hellfreezer: hmmm... 2 godzinne audycje na tematy polityczne? w RNŚ-u? chyba innego radia słuchamy. Jakby nie było polityki, i ogólnie słowa, to po co mi w ogóle radio, przecież są serwisy z muzyką. Zresztą kolekcję jakąś też już zdążyłem nazbierać przez moje niezbyt długie życie, że mam czego słuchać. Radio jest o tyle lepsze, niż prasa ect, że można zrobić audycje na żywo i może być interakcja.
  • Odpowiedz
Radio jest o tyle lepsze, niż prasa ect, że można zrobić audycje na żywo i może być interakcja.

@Kaczus2B: o tak, idealnie to opisuje Marek w Dyrdymarkach, idealnie pasuje do tego po co słucham radia
  • Odpowiedz
@Kaczus2B: To jest dyskusja na dłuższy wątek. Byłem uczony na dziennikarstwie, że dziennikarz to przekaźnik informacji, a nie interpretator. Że najlepsza wiadomość to ta, w której nie użyto ani jednego przymiotnika. A od oceny faktów i informacji są odbiorcy.

Tylko że to powoduje problemy. Bo raz, że taka forma przekazywania informacji jest nudna i mało klikalna, a dwa, że dużo trudniejsza - wymaga zdolności ukazywania skomplikowanych mechanizmów w prosty sposób
  • Odpowiedz