Wpis z mikrobloga

Proszę o uwagę. Chciałbym bardzosupermocno podziękować mojemu tegorocznemu Mikołajowi- @errabunda, która swoją paczką nie tylko zrobiła mi dzień, ale i całe święta! ()

Zacznę od początku: jestem słaby w pisaniu czegokolwiek, a już na pewno nie jestem mistrzem w pisaniu o sobie, więc w opisie poszedłem na łatwiznę i napisałem coś w rodzaju "TOP 10 CIEKAWOSTEK O MNIE!!!!". Nie spodziewałem się niczego specjalnego i ucieszyłbym się ze wszystkiego, nawet jeśli miałoby być używane czy poplamione ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Siedząc wczoraj znudzony na nocnej zmianie w pracy i przeglądając #wykopaka, natrafiłem na zdjęcie różowego paska wkładającego do paczkomatu pudełko oklejone Taylor Swift. Strasznie mi się to spodobało, zrobiłem screena i napisałem do znajomej "haha zobacz jaką Swiftaśną paczkę ktoś dostanie :D". Wtedy jeszcze nie wiedziałem, że tym szczęśliwcem będę ja, a to dopiero pierwsze z wielu miłych zaskoczeń, które przygotowała mi moja para :D

Dosłownie każdy prezent w mniejszym lub większym stopniu nawiązuje do tego co napisałem na swój temat lub (co zaskoczyło mnie jeszcze bardziej) wynikało z mojej aktywność na portalu ze śmiesznymi obrazkami, a są nimi....

*książka "Fantastyczne opowieści wigilijne"- ze względu na koronasytuację w kraju mam strasznie dużo wolnego czasu w pracy i zacząłem pochłaniać książki jedną za drugą. Jak sam wspomniał mój Mikołaj w liście "...powinna połączyć zainteresowania do kosmosu i sci-fi i ma okołoświąteczne klimaty". Zaraz zabieram się za lekturę,

*zimowe rękawiczki na rower- kolejny super pomysł, tym bardziej, że malejące temperatury coraz bardziej dają mi się we znaki, a nie zamierzam tak wcześnie zimować roweru :D. Przymierzyłem, z rozmiarem trafiłaś idealnie :)

*szklanka do piwa i piwko prosto z Lublina, gdzie studiowałem więc lekko nostalgłem. Dodatkowo pojawił się magnes z cebularzem do którego mam słabość i zawsze kupuję sobie zapas kiedy wracam w rodzinne strony. Niestety nie jest to przysmak, który można kupić w każdym sklepie w stolycy, więc taki drobny gest cieszy jeszcze bardziej :)

*słoiczek chyba własnych wyrobów owocowych <3 wydaje mi się, że to śliwka, ale jestem słaby w smaki :D co nie zmienia faktu, że jest przepyszne i nada się idealnie do jutrzejszych naleśników. Żaden wujek na pewno nie położy na nim łapska ( ͡° ͜ʖ ͡°),

*czekolada i własnej roboty pierniczki- jejku jakie to ślicznie i smaczne. Widać napracowanie, są renifery, choinki, gwiazdki, rybki, prezenty i misie, a nawet Włóczykij i herby Legii. Możliwe, że kształtów było więcej, ale w momencie pisania niewiele już zostało :D

*jakaś bulgocząca kulka do kąpieli- widziałem takich sporo w internecie, jednak sam nigdy z tym nie obcowałem :D trzeba będzie przetestować,

*list, w którym przeczytałem sporo miłych słów i dowiedziałem się, że kilka rzeczy nas łączy. Bardzo ładne pismo i startrekowy gest z tyłu :D

Mam nadzieję, że niczego nie pominąłem. Taylor została wycięta i szuka dla siebie miejsca :D Ucieszyłbym się ze wszystkiego, nie spodziewałem się fajerwerków, a właśnie je dostałem! Dziękuję @errabunda i Wesołych Świąt! ( ͡ ͜ʖ ͡)
paparampam - Proszę o uwagę. Chciałbym bardzosupermocno podziękować mojemu tegoroczne...

źródło: comment_1608496695DSDh7FjDfGPnj9wiez5Pt7.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@paparampam
Weź zostaw te powidła śliwkowe, nie boisz się jeść żarcia od obcych ludzi? :P Największy piernik ostatecznie nie załapał się do paczki... Był w kształcie dłoni w salucie wolkańskim, ale jeden z palców się złamał ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@paparampam niby nie jesteś dobry w pisaniu a opis paczki super, mimo że to nie ja wyslalam to aż się ciepło na serduszku robi, że ktoś tak docenił prezent ()
  • Odpowiedz