Wpis z mikrobloga

Moja #wykopaka dotarła i muszę się o niej wypowiedzieć

3 tygodnie temu, pod wpisem @Wykopaka o zakończeniu przyjmowania zgłoszeń, widziałem ładny wpis Mireczka @Bykovsky, w którym twierdził, że #!$%@? komuś taką paczkę, że ta osoba aż się zesra ze szczęścia. Zakładam że @Bykovsky taką paczkę zrobił, ale ja tu o kimś innym muszę, bo o @zaq-zaq-9081.

Otóż to on śmiało mógłby być autorem tego komentarza, bo #!$%@?ł paczkę, którą w skali Papaya śmiało oceniam na 21,37 jpków.

Naprawdę, jest super - od eleganckiego memika na dzień dobry, przez fantastyczny kalendarz z BoJackiem Horsemanem, komin z Iron Maiden, herbatę i yerbę (ostatnio faktycznie trochę odstawiłem, ale wygląda na to, że los zdecydował i czas wrócić xD), po bardzo fajny list i kartkę świąteczną, a także słodycze i nawet chrupki co ich nigdy wcześnih nie widziałem. A, no i w paczce trafił się jeszcze fant dla kitka, ale już go na zdjęciu nie ma xDDD

Do wykopaki zapisałem się totalnie z dupy pod wpływem impuslu, ale już teraz mogę powiedzieć, że proszę zarezerwować dla mnie miejsce w edycji 2021. Jestem serio wzruszony, bo to jest jedyny prezent, który dostanę na święta w tym roku.

Mireczek @zaq-zaq-9081 otrzymuje ode mnie wykopakowy znak jakości oraz serdeczne pozdrowienia i podziękowania.

#pokapake

źródło: comment_1608483218tVWM2Dx6jpthIMg62VzX4w.jpg
  • 6