Wpis z mikrobloga

  • 118
#oszukujo #heheszki

Gryzła mnie ciekawość, to wziąłem miarkę taśmową i zmierzyłem. Radocha dla dziecka i te sprawy, ale po co ten napis pół metra, jak nawet opakowanie nie ma pół metra? ¯_(ツ)_/¯ drugie zdjęcie w załączniku. Chyba zaraz przeliczę sztuki bo może też są zaokrąglone w górę
Imbeer - #oszukujo #heheszki 

Gryzła mnie ciekawość, to wziąłem miarkę taśmową i zmi...

źródło: comment_1608455239KzB36zfm0ncT7xWiyqfHZF.jpg

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Czy takie niecale pół metra opakowania, a jeszcze mniej czekoladek, składa się już na fałszywa reklamę albo coś za co UOKiK mógłby nałożyć karę?
  • Odpowiedz
@Imbeer: taktyczny komentarz, bo aż jestem ciekawy ile wyjdzie tą suwmiarką. Powinieneś zasiąść w teleekspresowej galerii ludzi pozytywnie zakręconych XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Imbeer: Ale wał XD
W sumie należałoby mierzyc opakowanie główne no ale widzę, że nawet ono nie ma pół metra. Atakuj główną, wypok lubi afery a pora jest znakomita :)
  • Odpowiedz
@Imbeer: Norma, kiedyś lata temu robiłem w pewnej firmie przy produkcji siatki. Rolka siatki oficjalnie miała mieć 50 metrów (tak było na etykiecie) a prezes Janusz kazał nam ustawiać maszynę na nawijanie 49 metrów ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo przecież i tak tego nikt nie będzie mierzył, i tak metr do metra razy tysiące sztuk i sie uzbierały kilometry. Jak szło do Niemiec to musiało byc
  • Odpowiedz
  • 0
@Imbeer Mi roku, bo te czekoladki trzeba wyciągnąć i ułożyć jedna za drugą (a nie obok), wtedy wychodzi znacznie więcej nic pół metra!
  • Odpowiedz