Wpis z mikrobloga

Proszę niech ktoś mi poradzi skąd pobierać mody do #minecraft wersja 1.16.4, czy do tej najnowszej wersji to dobre rozwiązanie, czy jest jakaś wersja szczególnie rozwinięta pod mody?
Chce synowi zainstalować , kilka już pobrałem , ale czasami mam tak ,że odpalam ten Forge i nie działają mody i muszę je usuwać.

Proszę o porady osoby,które w tym siedzą :)
Szczególnie syn mnie męczy o zestaw monitoringu CCTV, coś takiego używa jakiś youtuber.
  • 15
  • Odpowiedz
  • 0
@Kaylopl
Tylko pobierałem pod Forge i ta wersja Minecraft i wywaliła błędy przy uruchamianiu.
Dlatego szukam osoby ,która w tym siedzi i pomoże :)
  • Odpowiedz
@tomala92 Któraś wersja 1.12 albo 1.13 ma najwiecej modów. Mozesz poszukac wchodzac na jakas stronè z modami i po prostu popatrzec do ktorej z nich jest najwieksza ilosc. Potem można znalezc jakis program ktory sluzy do automatycznego wgrywania modów.

Jak masz konto premium to istnieje techniclauncher, tyle ze tam musisz szukać konkretnych paczek modów. Jezeli ten youtuber gra na jakiejś paczce modów to wpisując jej nazwę powinieneś znalezc tą samą której ten
  • Odpowiedz
@tomala92: https://mega.nz/folder/zORlhSwJ#LAg4qLrtH0MshkNrXK4Qfg
Bez hasła, pobierasz cały folder i wrzucasz w .minecraft
w .minecraft można wejść skrótem klawiszowym windows + r i wpisujesz tam %appdata%
potem .minecraft i wrzucasz tam mój folder masz mody
W paczce są mod techniczny, parę magicznych modów, mody usprawniające grę, jest parę bugów
np. znikają pochodnie jak je kładziesz i niszczysz, nie da się czasami postawić pochodni, ale to wystarczy zapisać i wczytać save, polecam nie korzystać
  • Odpowiedz
  • 0
@zapalsobiekota
Pobrałem wszystko działa. Niestety to nie na mojego laptopa, brakuje mi ramu. Bardzo się tnie gra, bez dodatkowo wszystko jest ok, z dodatkami nie da się grać.

4gb ramu to chyba trochę mało co nie?
  • Odpowiedz
  • 0
@zapalsobiekota
Dzięki wielkie. Ja to i tak próbuje ogarniać dla syna, trochę narazie blokuje nas laptop. Ale chyba doinwestuje w ram i powinno śmigać lepiej, bo przy tej ilości modów Minecraft zużywa 3.5 gb ram na 4 w lapku :)
  • Odpowiedz