Wpis z mikrobloga

  • 31
Naprawdę nie pojmuje jak można jeść cwiartki, pałki czy kadłubki z kurczaka. Przecież to odpad powstały przy wykraiwaniu pierśi. Jeszcze rozumiem jakiś dobry tłusty bojler, który chodzi sobie po podworzu, skubnie trawke, ziarenko, robaczka, ale te #!$%@? kurczaki za 2,39 w Biedronce? XD ja za "salcesony" dla psa płace więcej. Pomyslcie sobie ile to musi być warte skoro tyle kosztuje xD
#polakicebulaki #gotujzwykopem #jedzenie #kurczak #cebuladeals
daeun - Naprawdę nie pojmuje jak można jeść cwiartki, pałki czy kadłubki z kurczaka. ...

źródło: comment_1608389630wOyrIBfK4YvlMbTPCxeB8F.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@daeun: czemu niby? Przeciez to jest dobre jak upieczesz


To jest odpad produkcyjny, zrozumcie to, czerwone, gumowe, smierdzace, nasprycowane antybiotykami, z chorych kurczaków z fermy.

W zadnym cywilizowanym kraju, nie jada sie takich rzeczy xD
  • Odpowiedz
@daeun: To "cywilizowane" kraje widziałeś chyba tylko w Galileo. Są tanie bo podaż jest większa od popytu, to nie jest jakiś MOM żeby się brzydzić.
  • Odpowiedz
@daeun: kurczak z biedronki to ogólnie odpad, nawet piersi. a co do samego rodzaju mięsa to zgaduję, że nie jadasz chociażby zup czy pieczeni? nie wszyscy lubią pierś z kury która sama w sobie jest po prostu dla nich sucha, a jednak to tłuszcz jest głównym źródłem smaku w mięsie
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@el009 15 lat temu widziałem jak sąsiedzi szykowali flaki na wesele. Rzucili na trawe kawalki folii po nawozach, na to rozłożyli żoładki od krowy, polewali to szlauchem i skrobali ten łój nożami. Nie zapomne tego smrodu do końca życia. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Tak, nie tykam wiecej poza poledwicą.
  • Odpowiedz
@daeun: a ja nie pojmuje, ze mięso jest tańsze od warzyw i owoców i nikomu nie przyjdzie do głowy, ze w XXI wieku ludzie zrobili „obozy koncentracyjne” dla zwierząt, które przecież maja świadomość, czuja ból i cierpią. Nie jestem vege, ale to jak się traktuje istoty żywe, które później lądują na stole mnie przeraża.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@sirconrad glowizna, golenie, ogon i watroba to odpad. Dziwie sie ludziom których to nie obrzydza ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ty bys zjadł takie zimne nózki z resztkami swinskiego mózgu? Xd
  • Odpowiedz
Nie, moze w moich sklepach tego nie zamawiaja, poza watrobka nie widzialem z 10 lat w sklepie takich cudow. We Francji mnostwo tego jedza + grasice itp.
  • Odpowiedz