Wpis z mikrobloga

Absolutnym gównem na które nie widziałem żeby ktoś narzekał to fakt, że wrogowie po wczytaniu gry SA W INNYCH MIEJSCACH. Są przesuwani kawałek, ich pozycje są resetowane delikatnie, ALE TO PSUJE CAŁĄ SKRADANKĘ!!!
#cyberpunk2077
  • 10
  • Odpowiedz
@Brydzo: Dokładnie, wczytywanie zapisanych gier jest w ogóle zepsute. Wczytywanie jednego save zepsuło mi misję. Gadałem z typem przed drzwi, zrobiłem quick save, wczytałem i gość był za zamkniętymi już drzwiami.
Skanowanie tak samo się resetuję. Masz na mapie pozycje innych gości, wczytujesz i wszystko znika.
  • Odpowiedz
@Brydzo: nie są xd, gram pod skradanie i bardzo często powtarzam misje żeby przejść je jak najlepiej i zawsze wrogowie są w tych samych miejscach, nawet przy misjach ncpd gdzie trzeba jakiś przedmiot znaleźć
  • Odpowiedz
@Brydzo: grasz na pc czy konsoli? w moim przypadku na pc na 100% nie są spamnowani randomowo, może tak uważasz bo np na miejscie przebiegłes kilka sekund za wcześnie albo za późno i npc zmienił swoją pozycję
  • Odpowiedz
@Arekt: nie wiem co mi chcesz wmówić, ale kiedy się skradam i widzę wroga za ścianą kiedy zapisuję grę po czym ją wczytuję to gość mi patrzy w gębę i chce atakować. Nie w takim stanie zapisywałem grę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Brydzo: można tak też zczitowac grę jak cię wykryli i nie masz sejwa przed tym jak cię wykryli to można zapisać i wczytywać grę do skutku aż wreszcie wczyta tak, że jesteś niewykryty. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Brydzo: Ja miałem takie sytuacje, że przeciwnik po wczytaniu nagle rusza się zgodnie ze swoją trasą, mimo że przed wczytaniem stał jeszcze kilka sekund w miejscu.
  • Odpowiedz