Wpis z mikrobloga

Kochani moi Mirkowie, odnosze się do wczorajszego postu że w wieku 25 lat poszedłem pierwszy raz w Anglii na angielska divę która była piękna. Szukałem sobie jej tak 3 miesiące . Wszystko ładnie cacy, ładnie pachniała, mój gust, ale ja zniszczony chyba masturbacja miałem problemy ze wzwodem. Warto dodac że pierwsze 10 min to była czysta rozmowa.aby jak to nazwala lepiej się zapoznać. No dobra , niedosc że czułem że mam problemy ze wzwodem to jakos mój przyjaciel jest obolaly przy próbie wzwodu? Czy to możliwe że nadmierna siła w masturbacji hmm. Ale teraz najlepsze , jak już się zabrała za niego po paru ruchach ręką skończyłem xdd nie zdarzyła go wyprostować i koniec zabawy xdd i co ja mogę w tej sytuacji zrobić, pójdę do innej będzie tak samo, 5 ruchów niedosc że orgazm słaby to nawet nie zdarze wsadzić xd ogólnie porażka, nie wiem co mi to dało, jutro post kasuje bo przypał xd pozdrówka i jak coś to pytania odpowiem,
#divyzwykopem #roksa
  • 7
  • Odpowiedz
@Renden: Nastepnym razem idz na godzine lub dluzej, czesto tak jest ze bydlak gotowy w mniej niz minute zaden przypau, lepsze to niz jakbys mial jakiegos miekiszona, druga runda jest normalna, mowiles jej ze jestes prawiczkiem? U nastepnej divy powiedz ze nie masz doswiadczenie, albo idz do takiej ktora ma napisane ze mozna kilka razy finishowac.
  • Odpowiedz
@Renden: słuchaj mordo, żeby profesjonalnie można ci pomoc powinnismy wiedzieć jaki prowadzisz styl życia, jaki masz poziom testosteronu (zgaduje, ze #!$%@? bo pewnie nie ćwiczysz nic), jakie masz libido. No ale mogę ci dać radę, żebyś przestał walić kapucyna i próbował znaleść jakieś stałe #!$%@?, żeby przyzwyczaić penisa do ruchów mechanicznych, ale również dobrze możesz #!$%@? 100 mg sildenafilu i ruchac rokse do odciny. Ja polecam druga opcje, nie musisz
  • Odpowiedz