Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cococabana: I każdy po kolei podpisuje to jako swoje, jak OP? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przecież ujawniłem prymitywny przykład wykopowego baita. Wrzuciłem to parę tygodni temu w komentarzu do jednego z wpisów na Mirko. Ktoś z honorem by po prostu przeprosił i byłoby po sprawie. Niestety dzieciaki z wykopu honoru nie mają.
  • Odpowiedz
@cococabana: I każdy po kolei podpisuje to jako swoje, jak OP? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przecież ujawniłem prymitywny przykład wykopowego baita. Wrzuciłem to parę tygodni temu w komentarzu do jednego z wpisów na Mirko. Ktoś z honorem by po prostu przeprosił i byłoby po sprawie. Niestety dzieciaki z wykopu honoru nie mają.

@unfolding chyba zbyt poważnie traktujesz tę sytuację. Tego chyba nawet baitem nie można
  • Odpowiedz
@unfolding no nie wiem, wiadomo że to jest nierealne żeby w polskim urzędzie dawali takie pieczątki, więc od razu pomyślałam, że zdjęcie nie jest opa tylko jakieś wzięte z neta i wrzucone dla beki ze śmiesznym opisem.
na drugi raz nie wrzucaj nic do neta to Ci nikt nic nie ukradnie xD zresztą skąd masz pewność że gościu akurat wziął to zdjęcie akurat konkretnie od Ciebie? może znalazł gdzieś na fejsie
  • Odpowiedz
  • 0
@unfolding ujawnileś baita? Przecież każdy kto myśli racjonalnie to wie, że to żart, zresztą można po tagach zobaczyć jakie są intencje... Ty masz 60 lat i pierwszy raz jesteś w internecie? A co do dzieciaków i przepraszania to sobie daruj podejrzewam, że jestem od ciebie starszy. Plus na portalu ze śmiesznymi obrazkami oczekujesz nie wiadomo czego... Weź napisz do moderacji niech post przepiszą na twoje konto, plusy też niech przeleją na
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@katolewak: Skoro jesteś w okolicy czterdziestki, to powinieneś tym bardziej być rozsądny. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Myślę, że jesteś po prostu jakimś gówniarzem chwilowo podnieconym politycznymi hasłami. #!$%@?ć coś i jeszcze się wypierać.
  • Odpowiedz