Wpis z mikrobloga

Coś, co wszyscy lubią najbardziej, czyli #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Doczytajcie zasady ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Jak ktoś kupi coś dzisiaj, to jeszcze wieczorem to wyślę i zdąży dotrzeć do świąt, a dla pozostałych losowanie 1 zwycięzcy odbędzie się w niedzielę (20.12). Żeby wziąć udział w losowaniu, trzeba zaplusować post, wybrać coś ze sklepu do 40 zł i wkleić linka w komentarzu ze chcianym przedmiotem. Zielonki z kontem założonym dzisiaj odpadają, pozostali mogą brać udział.

Tak więc zapraszam na www.moonart.pl i wybierzcie coś sobie, o ile do tego czasu pechowo się nie sprzeda, może się uda wygrać ten wybrany przedmiot. A jak nie, to dogadamy się z jakimś innym ( ͡º ͜ʖ͡º)

A teraz trochę o mnie i o sklepie. Robię ręcznie biżuterię, akcesoria i ozdoby do wystroju wnętrz z żywicy, często też z prawdziwymi kwiatami, roślinkami i muszlami. Jeszcze nie wszystko jest na sklepie, ale będę sukcesywnie dodawać kolejne rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:Dojdą z czasem zegary, organizery, pojemniczki na biżuterię, kości do gry i inne.

A tu insta i fb, jakby ktoś był zainteresowany:

instagram/moonart.pl
facebook/moonartpl

#dziendobry #rekodzielo #rozowepaski #niebieskiepaski
night_witch95 - Coś, co wszyscy lubią najbardziej, czyli #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Doczyta...

źródło: comment_1608276268ZjNRyXZcf1U7egmEgAP6Tc.jpg

Pobierz
  • 81
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rzultahonda: Nie, to totalny lag mózgu i "pozostałości" dysleksji (z której się nie wyrasta, ani ona nie znika). Rzadko mi się takie kwiatki zdarzają mimo wszystko, bo się wyuczyłam pilnować, ale jednak xD Dziękuję za zwrócenie uwagi, jako jedyna osoba ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Zaraz poprawię (ʘʘ)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Losowanko się opóźniło o jeden dzień, sorka, ale już nadrabiam :D

Zwycięzcą w losowaniu jest @jtrzml: Później odezwę się na pw i się dogadamy co do wygranej ʕʔ
  • Odpowiedz