Wpis z mikrobloga

@wakxam: I właśnie film Miksera udowadnia jaki ten świat youtuba jest zakłamany, oglądając Friza za czasów daily kiedy Mixer jeszcze występował wszystko było takie zajebiste, bogactwo, sława, pieniądze itd...A tu Mixer wyskakuje z takim filmikiem pokazując prawdę że wszystko tam jest reżyserowane, podziwiam go że ma odwagę mówić o takich rzeczach publicznie, i mogę się założyć że większość osób w tej ekipie wcale nie jest szczęśliwa a po prostu traktują już to jako pracę, uważam że ludzie którzy więżą we wszystko co zobaczą na YT a w szczególności młodzież powinni właśnie zobaczyć te jego filmy że "życie to nie bajka" i nigdy bym się nie spodziewał że Mikser okaże się postacią tragiczną w tym zakłamanym świecie youtuba! #friz #mixer #polskiyoutube #depresja
wakxam - @wakxam: I właśnie film Miksera udowadnia jaki ten świat youtuba jest zakłam...
  • 14
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@wakxam: no co ty. Tam gdzie zaczynają się pojawiać pieniądze kończy się luzik i spontan, a zaczyna się zarabianie kasy. To przecież proste jak drut. Z resztą większość tych filmów bije sztucznością. To ma byś fajne, bo to ma się sprzedać.
Ale,fakt. Młodym ludziom takie filmy ryja banie i trochę minie, za nim skumają, że takie produkcje friza nie za bardzo się różnią od filmów w kinie. To i to jest
  • Odpowiedz
Miał chłopak pecha, szkoda że tak późno zrozumiał jak powtarza na filmie ,,jak plują ci w twarz to nie udawaj że deszcz pada" Widać też że wykopki miały rację z tym przekręcaniem Marty przeciwko niemu, sam już jakiś czas temu zacząłem dochodzić do podobnych wniosków które on pokazuje w filmie, i tak jak mówi Mixer, tak i mi się wydaje że Łukasz z dziewczyną są tam najnormalniejsi.
  • Odpowiedz
@Bonjornooo23: A ja tam nie rozumiem o co mu chodzi, że co? mieli go na rękach nosić bo mikser się zjarał i mu smutno? Życie to nie bajka a teraz za punkt honoru postawił sobie dobić ekipę bo ktoś mu niby pluł w twarz. Zwyczajnie pewnie wszystkich i wszystko #!$%@?ł i tyle. Pomocy pewnie nie chciał żadnej bo nie wierzę, że nikt do niego ręki nie wystawił. To wszystko co on
  • Odpowiedz
@wakxam: ziomek co drugi dzień przeżywa kryzys nagrywa jakieś wysrywy na ekipę żeby utrzymać się na wodzie... terapia i jakieś normalne zajęcie bo tam ma kogiel mogiel w głowie
  • Odpowiedz
@marcin-bialas111111111111111 to współczuję przyjaciół w takim razie, szczerość, owszem w cenie, ale bardziej na miejscu były bychyba inne słowa, rozmowa, choć jak sam mówi on sam szukał we wszystkich wrogów wiec takiej osobie ciężko pomóc, ale widać że przyjaciel nie przyjaciel, hajs się musi zgadzać, ciekawe czy w tym ,,poradniku" i ich wspomnieniach coś o nim wspomną chociaż. o gościu który poza Karolem ma największą wiedze i obycie na YT, i nie
  • Odpowiedz
@Bonjornooo23: tez mnie to ciekawi czy pojawi sie watek Mixera ale powatpiewam. Chamstwo jakie mu zrobili i jeszcze, ze tak ujme odbili mu Marte to tez jest niewybaczalne. Mixer pewnie na maxa zaluje dolaczenia do Ekipy bo stracil i dziewczyne i osoby, ktore uwazal za przyjaciol. Chociaz dobrze bylo zweryfikowac ile sa warci l, przynajmniej nie zyje zludzeniami przez kolejne lata, ze to tacy cudowni bliscy ludzie tylko szybko mozna byli
  • Odpowiedz
@Macka13: chyba ziomeczku nie miałeś kontaktu z osoba cierpiąca na chorobę dwubiegunową albo nawet depresję. Chłop naprawdę mógł sobie wmawiać różne rzeczy, a oni go jeszcze dobijali i wbili nóż odbierając dziewczynę.
  • Odpowiedz
@ultramale: dokladnie!! W tym rzecz, ze oni wiedzieli o jego chorobie i zamiast mu pomagac wspierac i po prostu dac mu spokoj z byciem czlonkiem tego projektu to nie mieli dla niego zadnego zrozumienia
  • Odpowiedz