Wpis z mikrobloga

Co kupić osobie w podeszłym wieku, która znajduje się w szpitalu, coś dla zabicia czasu?

Obecna sytuacja z #koronawirus nie pozwala na żadne odwiedziny. Dziadek w wieku 75 lat. Sam, przeżywa to mocno, że nie może nawet w wigilie być z rodziną. Coś dla zabicia czasu, telewizora brak w sali.

Myślałem nad tabletem, ale raczej nie "ogarnie" żeby włączyć sobie jakiś film czy telewizje. Są jakieś małe proste telewizorki? Czy jakieś trybu proste dla seniorów w tabletach? Ostatnio nauczyłem go w domu jak w telewizorze przełączać sobie "source" na pendrive USB i włączał sobie teledyski czy tam inne filmy i to raczej szczyt możliwości

Krzyżówki to wiem, że lubi; już kupione. Ale coś więcej? Żeby zabić czas a nie przeżywać ciągłej rozłąki? Coś co rozweseli/zajmie mu czas.

#pytanie
  • 7
@Waderra: @patrolez: @Waderra: YT nie, zdecydowanie nie, nie miał nigdy z tym styczności, w ogóle z internetem.
Jeśli chodzi o tablet to tak, ciągle mi to chodzi po głowie, ale bardziej żeby mu wgrać jakieś filmy (lubi westerny) ale też się obawiam, że może nie ogarnąć tego a jest mocno "nerwowy" przez tą sytuację i rzuci to w kąt ( ͡° ʖ̯ ͡°) bo nigdy