Wpis z mikrobloga

Mireczki dajcie znać czy na waszych kontach też zniknęła opcja płatności krypto i został tylko PerfectMoney. Bo nie wiem czy ja coś "zepsułem" na swoim koncie czy to u wszystkich. Opcja była i zniknęła.
  • Odpowiedz
@krzychocho tak, już się na niego czaję, ale zastanawiam się czy podawać moje dane ruskom czy wymyślić jakieś alter ego just in case. Orientujesz się, czy weryfikują dane?
  • Odpowiedz
@Carnivore79 faktycznie, wróciła opcja, chyba coś właśnie majstrował. Teraz tylko czekam aż zweryfikują mi konto na bitcanie, coś to dłużej trwa niż 3 minuty... Chyba dzisiaj ta operacja już się nie uda.
  • Odpowiedz
Jakby co, to bitcan coś nie weryfikuje użytkowników. Polecam bitbaya, konto już hula, czekam na wpłatę i działam dalej, nie taki diabeł straszny.
  • Odpowiedz
Nie ma problemu z kryptowalutami.

1. Trzeba utworzyć portfel z kryptowalutami.
np. cryptonator (anonimowy, niektóre chcą numer tel, adres zamieszkania itd.)

2. Doładować nasz portfel. Można to zrobić za pomocą swojego banku (jeśli jest taka możliwość lub skorzystać z kantora wymiany) Najlepiej będzie jak sprawdzisz sobie gdzie masz najtaniej.
Grzegorz93 - Nie ma problemu z kryptowalutami. 

1. Trzeba utworzyć portfel z krypt...

źródło: comment_1608519984BXdyUZlbKD0vJ5rDzIRoRc.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Próbował ktoś bezpośrednio przelać z kantora na ten ich portfel z cryptonator.com?
Ja niestety zakupiłem w kantorze, doładowałem założone konto na cryptonator.com i później przy płatności następna opłata 0,0002 BTC czyli około 4EUR.
Ogólnie kij w palnik temu cz0rt'owi, w ciul kombinacji teraz i trzeba płacić dodatkowo, najgorsze że nie wiadomo ile, bo zanim kasa dotrze to kurs się może zmienić a doładowania mają swoje minima np 50PLN a każde przelanie BTC
  • Odpowiedz
Ja poszedłem w tego bitbaya zupełnie niepotrzebnie. Jak już po 3 dniach walki o weryfikację konta kupiłem upragnione bitcoiny i chciałem je przelać, okazało się, że prowizja od transakcji... przewyższa wartość transakcji (°°
@angelclaw polecam wymienić BTC na DASH, jest mniejsza prowizja od transakcji. Ja własnie się naciąłem i niebyłbym w stanie wykonać transakcji w BTC, dopiero szybka wymiana na DASH
  • Odpowiedz