Wpis z mikrobloga

No i paczuszka dotarła. ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

Słuchawki - odjęło mi mowę jak je zobaczyłem. Jest to nawiązanie do mojego introwertyzmu XD - jakby pokrętnie to nie brzmiało to ma to sens - bo jak to ładnie napisał mireczek są to słuchawki naokoło uszne i świetnie odcinają słuchacza od świata. Zatem idealnie. (ʘʘ) A, że wspomniałem, że słucham dużo podcastów, audiobooków czy słuchowisk więc już się nie mogę doczekać aż jakąś produkcję w nich odpalę - może nawet Biblię skoro to święta a ponoć jest to świetnie zrobione słuchowisko - póki co w chwili pisania tego wpisu wybrzmiewa mi w nich ścieżka dźwiękowa z Wieśka 3. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zabawne, że rozglądałem się za jakimiś słuchawkami bo ostatnio moje zaczęły "czeszczeć" i muszę się pobawić chyba lutownicą. Problem solved.

Kalorie to nawiązanie do tego czym się zajmuję bo mam sad i plantację malin. A nawet mały warzywnik gdzie i marchew ma swoje miejsce. Trochę mi się to skojarzyło z tym zabawnym obrazkiem gdzie ktoś przychodzi po ciężkim dniu z roboty na wózku widłowym po czym w domu relaksuje się i odpala Symulator Wózka Widłowego 2020. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Są i żelki #gusto - sama paczka to też karton po żelkach więc nie tylko ja postanowiłem wykorzystać makulaturę od @ecco ponownie. XD

---

Do tego pięknie napisany list szczegółowo wyjaśniający motyw paczki - pozdrawiam różową - prześliczne pismo. []

Niestety trzeci raz z rzędu Mikołaj zostaje anonimowy nie licząc samego imienia - mam nadzieję, że to wynika z pierwotnego zamiaru i nie jest to z powodu przemyśleń po przejrzeniu mojego profilu i braku chęci nieco większego otwarcia się przed taką osobą jak ja. Ja tutaj w większości śmieszkuję tylko. (,)

Wesołych świąt J i N!

#wykopaka
josedra52 - No i paczuszka dotarła. ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚

Słuchawki - odjęło mi mow...

źródło: comment_1608061475a89PVLToRvxGhhd7hpHIw2.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
Są i żelki #gusto - sama paczka to też karton po żelkach więc nie tylko ja postanowiłem wykorzystać makulaturę od @ecco ponownie. XD


@josedra52: tez wysłałam pakę w pudle od Gusto xD idealny rozmiar
  • Odpowiedz