Wpis z mikrobloga

@Coomer1997: Nawet nie wiem , bo przeglądałem jakieś randomowe lokalizacje na google maps i od razu pomyślałem o Wypoku i motywie przegrywania przez wieś , no i z myśla o tym zapisałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) A dzisiaj dla mnie się przypomniało
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@WujekZiutek: U kolegi na wsi sklepowa zrobiła "przybudówkę" z betonowych płotków i blachy na dach za takim sklepem, żeby normalni klienci nie byli zaczepiani przez żuli, a oni mogli z kolei w spokoju się alkoholizować i mieć blisko do źródełka uzależnienia. Wiosna, lato, jesień, zima... Siedzą tam niemal po ciemku o każdej porze roku. Win-win.
  • Odpowiedz
@WujekZiutek Od kiedy w 2019 zdałem prawko to dużo po Polsce jeżdżę czysto dla samej przyjemności, przejechałem kilka tysięcy wsi i takiego zaniedbanego sklepu nie widziałem...
A domu na wsiach są teraz w dużej mierze nowoczesne bo ludzie przestali się zajmować rolnictwem, zostało na wioskę może z dwóch dużych rolników z Fendami,Lambo i innymi nowoczesnymi sprzętami i garstka ludzi przytępioych z Ursuami lub takich co robią to z pasji/tradycji..
  • Odpowiedz
@WujekZiutek: Jak masz dobry wygląd i jesteś dynamiczny to nawet na takiej wiosce będziesz królem dżungli.
Pod pewnymi względami to nawet lepiej, bo na takich wsiach mało jest chłopaków którzy wygrali na loterii genetycznej, za to jest dużo ładnych i dość poukładanych młodych dziewczyn- ale jest taka zasada ze trzeba je rwać bardzo szybko, bo jak #!$%@?ą do miasta na studia to już zazwyczaj nie wracają, a nawet jak wracają, to
  • Odpowiedz