Wpis z mikrobloga

@schreder:
Czemu fejka?
Co się nie zgadza? Jakieś nieprawdopodobne tytuły? Wszystkie gry na liście maja przynajmniej 2-3 lata.
Że niby epic nie robi tej akcji?

17 grudnia zaczynamy również rozdawanie nowej darmowej gry każdego dnia przez całe dwa tygodnie — tak, zgadza się, czeka na Was 15 dni bezpłatnych gier! Każdą grę będzie można pobrać bezpłatnie przez 24 godziny, a wszystkie odebrane tytuły będziecie mogli zachować na zawsze.

https://www.epicgames.com/store/pl/news/the-holiday-sale-returns-on-december-17-plus-15-free-games
  • Odpowiedz
@brass: Mimo że maja te 2-3 lata to i tak jest za dużo kozackich tytułów. Rozumiem z 2-3 takie super gierki, ale nie wszystkie. Mają siana, ale bez przesady. Już sam Wiedźmin by bank rozbił.
  • Odpowiedz
no nie powiem, bo takiego Horizona to bym sobie ograł, ale Borderlands 3, Horizon, Ghost Recon? To chyba zbyt piękne zeby było prawdziwe.


@ProjektGdansk:
Horizon jest całkiem fajny. Fabuła trochę drętwa i przewidywalna, ale ogólnie daje radę.
Pomyliły mi się gry, myślałem że to jest GR: Future Soldier. No to gra z 2019 i chyba jedyny tytuł w który nie grałem a chciałem. To faktycznie może być wałek, aczkolwiek z tego
  • Odpowiedz
@zt_im:
Fakt. Wszystko albo grałem, albo czeka w kolejce (ME:A, Evil Within2, DA:Inq, Fallout 4, Border3), albo mnie nie interesuje (Hitman3, RE7, Monster hunter).
Jedynie Breakpoint, ale wątpię.
  • Odpowiedz