Wpis z mikrobloga

@qmato: no właśnie nigdy konsoli nie miałem i bym sobie wypróbował tylko, a mogę zmieniać rodzielczość? W sensie grać w 2k na TV 4k? W 2k taki one S już ogarnie?
@cherrz: zależy od gry, większość chodzi w 30 fps z rozdzielczością 1600x900. Niektóre gry, np. wszystkie Call of Duty, targetują 60 fps.
Ogólnie to w tej chwili rozważasz kupno sprzętu, który w środku ma bebechy z 2013 roku, które już w tamtym roku były beznadziejne.
@Just_Doesnt_Know: dobra, przekonałeś mnie.. to żeby popykać w 4k to tylko Series X? Niby kasa to nie problem, tylko kwestia tego, że zawsze byłem #pcmasterrace i zależy mi na płynności jakie dawały mi większe odświeżanie i technologie typu FreeSync, choć jeśli chodzi o płynność to wiele tutaj pewnie jeszcze ma sam telewizor, nie? :)
@cherrz: jak chcesz płynność to tylko Series X albo PS5, ale tam też wszystko zależy od gry. Watch Dogs Legion albo Shadow of War chodzą w dynamicznym 4K i 30 fps, a taką AC Valhallę możesz odpalić w trybie graficznym 4K 30 fps albo trybie wydajności dynamiczne 4K i 60 fps.