Wpis z mikrobloga

Cześć,
mam cholerny dylemat. Od ponad tygodnia szukam, szperam, oglądam porównania i dalej nie wiem.
Viofo A119v3 czy 70mai A800?

Jedna ma być na prezent (Xiaomi chyba nie oferuje polskiego menu? a w tym wypadku przyda się), druga dla mnie.
Wydaje mi się, że Viofo lepiej radzi sobie z jakością jeśli chodzi o czytelność tablic w różnych warunkach.

Na plus za A800 to, że ma WiFi i nie trzeba wyciągać karty, żeby zgrać nagrania.
W Viofo podoba mi się za to tryb parkingowy (ciągłe nagrywanie z obniżonym bitrate) jeśli podpięte bezpośrednio pod bezpieczniki, 70mai tylko tryb pasywny - minuta nagrania po wykryciu ruchu.
Kolejny plus Viofo, to zabezpieczenie nagrania jednym kliknięciem (70mai "rikird widjoł, w sumie teź ujdzie).

Pomocy ( ͡º ͜ʖ͡º)

#kamerasamochodowa #motoryzacja #elektronika
  • 8
@shymon: Nie wiem jak z tym 70mail, ale Viofo A129 też ma tryb wifi, ale jest to wybitnie niepraktyczne, po prostu wolno idzie. Jedyne sytuacje, kiedy z tego korzystałem były podczas podpinania kamery, i testowania czy pole widzenia jest ok. Kiedy chcę coś przeszukać/zgrać, szybciej jest wyjąć kartę i przegrać.

Jeśli chodzi o podpięcie pod bezpieczniki - to spoko, ale weź pod uwagę fakt, ze jeśli nie jeździsz często, to takie
@GaiusBaltar: 70mai aplikacja ponoć dobrze dopieszczona.

Jeżdżone codzienne, więc raczej z tym problemu nie będzie. Ale będę mieć na uwadze, żeby odpiąć od bezpieczników jakby dłuższy przestój się zdarzył.
Pomierzę też dla pewności ile sam układ ciągnie (czy to będzie 70mai czy Viofo).

Ale nadal nie wiem, która lepsza, chyba zbyt drobiazgowy jestem ( ͡º ͜ʖ͡º)
Dajcie sobie spokój z tymi viofo kamerami straszne gówno. Wkładka
Wyłączają się od dużej temperatury w aucie + gówniany zacinający się soft jedyna kamera viofo jaka była i jest udana to a119v 1,2,3 reszta to chłam.
@shymon: tego powyżej mnie nie czytaj.... bo https://www.wykop.pl/wpis/54230843/czesc-jaki-wideorejestrator-kamerasamochodowa-do-2/#comment-192457115
druga rzecz, serio aplikacja i połączenie po wifi nie jest potrzebne, chyba ze do ustawienia kamerki.
aplikacja do mai70 dopracowana? kto ci to powiedział? wiesz że żeby ją użytkować trzeba zarejestrować konto, dać dostęp do lokalizacji itd? tak naprawdę 100x szybciej jest wymontowac kartę i odpalić na komórce niż dupcyć się z odpalaniem wifi + aplikacji itd.
ja zawsze byłem zwolennikiem viofo ze
Dajcie sobie spokój z tymi viofo kamerami straszne gówno.


@airflame: mam viofo a119 już 4 lata, nie mogę narzekać, kiedyś nawet zostawiłem przez przypadek nagrywająca przez 8h w 60 stopniach na parkingu i nic jej nie było. No ale z tych nowszych nie korzystałem.

Zacinający się soft.. co masz na myśli ? W sensie jak chcesz zapisać nagranie to nie działa ? Ja osobiście do kamery dotykam się tylko jak wyciągam
@wish666:

aplikacja do mai70 dopracowana? kto ci to powiedział? wiesz że żeby ją użytkować trzeba zarejestrować konto, dać dostęp do lokalizacji itd?


Tu akurat zaufałem w rezencje z wr24. Co do drugiego tematu, to używając innych sprzętów od xiaomi to i tak już jeden #!$%@?:)

z drugiej strony nigdy nie byłem zwolennikiem duali i mi tak zostało.

szybko ci napiszę dlaczego.

1. prowadzenie kabli przez cały samochód


To akurat jakiś wielki