Wpis z mikrobloga

Mirabelki (i Mireczki jeśli są i sie znają) z #wlosy, pod presją pytań „co chcesz pod choinkę?” stwierdziłam, że przydałaby się jakaś dobra suszarka do włosów. w temacie jestem zielona, bo dotychczas używałam byle jakich, które akurat były na promocji. nie wiem na co zwracać uwagę, może macie jakieś konkretne, które możecie polecić? (ʘʘ) #mirabelkopomusz #rozowepaski
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kasieu: Ja na Mikołaja dostałam taka. Moje włosy długo schną i bez suszarki są strasznie straczkowane. Zależało mi na mocnym zimnym nawiewie. Jest zimny, chłodny i ciepły. I bardzo duża moc ;) Ja polecam, dużo o tych suszarkami czytałam i w sumie 80% dziewczyn na wlosing polecalu właśnie taka. No i wygkada ślicznie ()
Reaamu - @kasieu: Ja na Mikołaja dostałam taka. Moje włosy długo schną i bez suszarki...

źródło: comment_1607973322D0QthdNtWNSil3hxoaxFmM.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
przy okazji zadam pytanko: czy funkcja „jonizacji włosów” to taki pic na wodę czy faktycznie coś daje?
  • Odpowiedz
@kasieu cokolwiek z Remingtona z jonizacją (tak, jest różnica, w moim przypadku włosy są gładsze i się nie elektryzują nawet przy codziennym suszeniu). Jeśli masz falowane, to dyfuzor do loków też może się przydać. I zwróć uwagę jak działa zimny nawiew - lepiej wybrać model z przełącznikiem temperatury, niż z przyciskiem nawiewu, który trzeba trzymać przez cały czas suszenia
  • Odpowiedz