Wpis z mikrobloga

Dzień 221/2xx

#legodamwa <-- pod tym tagiem umieszczam wszystkie moje zestawy: https://brickset.com/sets/ownedby-ziomal

W tym miesiącu trochę inaczej będę pokazywał zestawy - do tej pory były zdjęcia (głównie) zamkniętych pudełek, jednak od 3 miesięcy pracowałem nad większym projektem (w sumie to mój pierwszy MOC).

Zabieram Was moje followersy w lata 90' poprzedniego tysiąclecia, a podróż będzie trwała przez kilka nabliższych dni ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Zapraszam do komentowania, oceniania i podrzucania pomysłów - może uda się jeszcze udoskonalić tego MOC'a/makietę.

Lego Western 6765
Liczba elementów 350
Zestaw z roku 1996
Cena katalogowa $50.00

#lego #nostalgia #gimbynieznajo #chwalesie #western #dzikizachod
damw - Dzień 221/2xx

#legodamwa <-- pod tym tagiem umieszczam wszystkie moje zesta...

źródło: comment_16079577814ND35eTVnzGB64DeEyYCuH.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
Widać kurz na dachu sklepu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@rosomak94: przecież to środek pustyni. Czego się spodziewałeś? ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Tam ma być pełno brudu, syfu i kurzu. Dodatkowo brakło mi kasy na pędzel za 50 zł - wszystko wydawałem na klocki xD
  • Odpowiedz
Myślę, że położenie banku z tyłu osady nie za bardzo się równa z prestiżem tego budynku. Dodatkowo kasa pancerna ma słaby dojazd do tego budynku.


@chlopskichlop: w sumie o tym nie pomyślałem. Zamienię ;)
  • Odpowiedz
nawet nie wiem z jakiego to setu ;d z nowej baracudy?


@stresS: 6241. Dlatego skomentowałem ten twój wpis, bo akurat wtedy ustawiałem na tych 2 baseplate'ach górę :D
  • Odpowiedz
kurde, nawet nie wiedziałem, że Pirates pojawiało się po 2000 roku ;oo nie licząc tych z Karaibów ;d


@stresS: najnowsze zestawy z 2009, 2013 i 2015 są. Ale już ich mało było :/ No i przerwy między poszczególnymi seriami po 2-4 lata :/
  • Odpowiedz