Wpis z mikrobloga

Siemanko wykopki, tu Mati z rolnika. Jakiś kasztan zajął mi nick, więc mam ze #!$%@? dopiskiem official. To prawda, że jestem narcyzem i cwaniakuję, ale atencjuszem bym się nie nazwał, bo nie męczę nikogo swoim życiem ani nudnymi relacjami jak np coś jem, jadę furą czy czytam książkę. Tylko mocny content. Jesteście moją ulubioną społecznością,a dziś ostatni raz widzieliście mnie w TVP. Mimo, że mam prawie 30lat to bliżej mi do wykopika niż boomera z poczuciem humoru, że hehe jak naciągniesz napletek to penis is bigger. Nie udzielam się na FB i IG rolnika, bo więkość ich followersów ma te same ryje co ludzie, którzy #!$%@? się o karpia na promce w lidlu. Najgorszy polski sort, TVP ma target odbiorców jakości pieczarek w zapiekance na dworcu w Olsztynie. Jeśli macie jakieś pytania to dawajcie odpowiem wam szczerze na wszystko bez fleszy, telewizji i kamer. Real talk. Wytłumaczę na starcie moje twerkowanie. Z ekipą siedzieliśmy przy śniadaniu i rozmawialiśmy o zajawkach i grach planszowych. Adam powiedział, że ćwiczy to mówię napnij typie bicka. Napiął i chwilę później się lizaliśmy. Bez lizania, to tylko beka XD. No i jak on napinał bicka to ja napiąłem klatę, tak na przemian ruszałem cyckami. Adam kozak też tak potrafił, więc mówię ej ziomki a dupą też tak potraficie? No i każdy oprócz Madzi, bo się wstydziła, napinał poślady. Ja, Adam i Pablo też. #!$%@? z Tv pokazali tylko mnie, ale i tak mam #!$%@?. Pozdrawiam typka z obrazkiekm cebuli na profilowanym, jak będziesz w 3city masz u mnie chlanie gratis. Jak wspomniałem na starcie, jak macie pytania to dawać odpowiem 100pro szczerze tylko proszę tego nigdzie dalej nie udostępniać.

#rolnikszukazony
  • 119
  • Odpowiedz
@djlaska: No właśnie to rolnictwo Madzi to jest takie lekko naciągane. Jest kosmetyczką od pon do to i podczas wykopków pomaga rodzicom na gospodarstwie. Mimo wszystko uważam, że łaska ma głowę na karku bo zgarnia siano z bjuti biznis i dodatkowo z rodzinnych ruchów.
  • Odpowiedz
@E_li_mi_nator: Przedstawienie uczestników jest prawdziwe i tutaj nikt nie mieszał. Dawida nie poznałem osobiście, ale całym rodem dwa pokolenia do przodu lamentują nad jego losem jakby miał już nigdy nie włożyć penis. Moim zdaniem robią mu krzywdę tym całym użalaniem się. Powinni mu powiedzieć, że jest zajebistym typkiem z super furą i suk może mieć na pęczki. Złe ruchy. Nie ma co się łamać złamaną obietnicą Martyny przy rwaniu groszku.
  • Odpowiedz
@Mati_rolniq_official: Jak żeście co wieczór pili? Skąd alkohol? Madzia się nie wkurzała?:) Paweł to ja miałem wrażenie ze był sztywny i ze Ty mu zabierałeś energię, dopiero jak Cię nie było to zachowywał się śmielej. Aha i drugie pytanie, odcinek świąteczny już nakręcono?:) PS kurla ale interakcja, dopiero co oglądałem rolnika
  • Odpowiedz
@incelista: uspokój sie z tym wzrostem. Ja mam 175 i gdybym mial 160 nadal miałbym takie samo powodzenie. Dlatego jestescie sami, sprowadzacie powodzenie skladajac sie z tysiecy czynnikow wylacznie do wzrostu czy szczęki bo macie autyzm i myslicie zero jedynkowo. Jakos codziennie widzę pary gdzie facet jest niski, oboje są niscy, facet jest brzydki, oboje są brzydcy, różne konfiguracje. Gdy kogos kochasz to nie ma znaczenia.

Ja nawet lubie jak dziewczyna
  • Odpowiedz
@Mati_rolniq_official: 1) Czy podczas wyborów kandydatów na gospodarstwo rzucił Ci się ktoś szalony? Nietuzinkowy? Była jakaś śmieszna akcja poza kamerami? 2) Sporo szalonych fanek do Ciebie pisało w celu miłego spotkania bądź wyzywało w wiadomościach prywatnych? 3) Jak skomentujesz super akcje Pawła z tym jak się przebierał i Madzia go pytała czy wyjeżdża?
  • Odpowiedz
@Mati_rolniq_official w sumie beka bo na początku jak Magda Ciebie wybrała jako jeden z 3 kandydatów to myślałem, że będziesz odwalał jakieś rzeczy w stylu "A gdzie na tej wsi kupię sojową latte?" A razem z Adamem się okazaliście najnormalniejszymi osobami w tej edycji xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Mati_rolniq_official: Myślisz że jakby Paweł był drugi w oponach a ty pierwszy a Adam czwarty znaczy trzeci to by coś dało czy I tak by nic nie dało? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co myślisz o nowym chłopaku Madzi? Myślisz że kontaktowała się z nim wcześniej?
  • Odpowiedz