Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wasyl503: Dębica frigo hp2. Mam, dobre na kopny śnieg, jak nie jeździsz po 200 na godzinę to będziesz zadowolony. No i opony są produkowane w Francji jako ciekawostka
@wasyl503: może podjedź do jakiegoś punktu wymiany. Często sprzedają używane w bardzo dobrym stanie. Można kupić komplet niestarych (np rocznych) markowych opon z dobrym bieżnikiem. Założą i wyważą na miejscu i będzie git a taniej niż najtańsze gunwo z oponeo. Przy zakupie z oponeo może być taka historia, jaką miał znajomy, że dwie z czterech opon, swoją drogą dość drogich i nowych, miały wady fabryczne i później bujał się z reklamacją,
@Ziggyzz zamówię normalnie w warsztacie. W czasach ,,kryzysu,, trzeba wspierać lokalnych przedsiębiorców. Wolę chyba nowe. Nie chcę topowych produktów bo kręcę się spokojnie parę kilometrów do pracy i z powrotem ale nie będę też nadmiernie dziadował. Czyli chyba faktycznie zwykła Dębica będzie najlepsza
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@igrek97: Dębica z tego co kojarzę to robi tylko podstawowe modele jak Frigo 1 czy passio. Jakoś nie chce mi się wierzyć że Dębica produkuje gumę która wysyłają gdzieś by inni robili opony :p