Wpis z mikrobloga

Korzystając z faktu, że naczelny chłodniorz tego tagu zwolnił trochę miejsca, chciałbym zauważyć że dzisiaj spotkać Polaka w kabinie to cud. Zamiast tego są Rumuni gotujący swoje 12 godzinne potrawy, i Ukraińcy w Polskich autach, stawiający przenośne grille na zbiornikach z paliwem. Nie wyjdziesz, nie pogadasz nie wybierzesz sie do sklepu bo chłopaki ni pani maju.

Zamiast tego średnio raz na godzinę ktoś wali bułą w kabinę i pyta się czy kurzisz cigarjet. Nie o taki Social Dumping walczyłem
#zycietruckera #bekaztransa
k.....s - Korzystając z faktu, że naczelny chłodniorz tego tagu zwolnił trochę miejsc...

źródło: comment_1607895920Avg7R8edptzn65yGYCccxI.jpg

Pobierz
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@kwasnybigos: Polacy siedzą w ciagnikach na zagranicznych numerach;) ja na przykład jeżdżę w polskiej firmie, ale nie za bardzo szukam kolegów na parkingach bo, nie ma się co oszukiwać, w większości przypadków nie warto. Nie chce się wywyzszac czy coś w tym stylu ale już mi się niedobrze robi na myśl o typowej gadce o dziadach, dniowkach premiumkach ształach albo bujania w obłokach. Nawet jak flakon przyjdzie osuszyć to wolę w
@bthzz: Gdyby nie ten fakt, to też bym miał wywalone. Sam praktycznie siedze w papierach albo czytam ksiazki/ przegladam internet.

Tez mam na FB kilku znajomych, z ktorymi rozmawiam do dzisiaj, mimo że stalismy moze 45 h...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kwasnybigos: ja jeżdżę od niedawna, i kolega który mnie przyuczał mówił mi od samego początku, żeby nie słuchać kierowców na parkingach. Na początku wychodziłem jak widziałem, że ktoś stoi i sobie gada. W zasadzie to mi wystarczyło, żeby się przekonać, dlaczego nie warto tego robić.
Wychodzę tylko jak ktoś mnie zagada, albo do kierowców z firmy w której pracuję żeby się grzecznie przywitać (ʘʘ)