Wpis z mikrobloga

Mirasy uważajcie, po os Westerplatte chodzi jakiś psychol, otwiera pokrywy śmietników gada do nich i do siebie, zaczepia ludzi i chce ich #!$%@?ć dla zabawy. Znaki szczególne: za krótkie spodnie, czapka taka złodziejka krótka, maska na brodzie, gada cały czas pod nosem do siebie. Kurtka, spodnie, buty brudne
#tarnow
  • 16
  • Odpowiedz
@123admin: XD ziomek jest twoim zdaniem niebezpieczny to dzownisz na straż miejska ze ktoś jest niebezpieczny i chciałeś zgłosić a oni przyjadą i albo się uspokoi albo go zabiorą i już.
  • Odpowiedz
@123admin: dobrze zrobiłeś, od tego są. Jakby coś się później stało i byś przeczytał w necie to siedziałoby Ci to w głowie długi czas - że nic nie zrobiłeś. A tak to masz sumienie czyste.
  • Odpowiedz
@SpeedwayKK: W sumie prawda. Nie chodziło by zgrywać, że fifarafa #!$%@?ć policje tylko serio nie wiedziałem, czy się czymś takim zajmą XD Ale dyspozytor mówił, że się od razu tym zajmą, pojeżdżą a jak ja go zobaczę to żeby dać znać.
  • Odpowiedz
@123admin: 1) na westerplatte jest monitoring dość szczegółowy, wiec powinni znaleźć, 2) własnie się zbieram do wyjścia i będę szedł przez westa - poszukam go :D Może to mój sąsiad. On często jak sobie zapruszy nosek to krzyczy, śpiewa, wyzywa, walczy z obiektami martwymi czy siedzi sobie na 5 piętrze na parapecie i musi go ściągać straż pożarna... P.S. Tak, typowy sebuś z wyglądu ;)
  • Odpowiedz
@jatylkonapiwo: zwróć uwagę, na pewno ma zarost bo mi się z takim pedofilskim wąsem skojarzył jak zobaczyłem. Swego czasu bardzo podobny chłop po parku strzeleckim się kręcił i mówili na niego gołąb czy jakoś tak. Rysopis podobny, ale to na pewno nie on, tamten z parku nie umiał dobrze słowa powiedzieć, a ten normalnie gadał na mega ciśnieniu
  • Odpowiedz
@123admin To i tak nieźle, że zareagowali. Ja kiedyś widziałem chłopa na skrzyżowaniu Nowodąbrowskiej i Jasnej co ewidentnie naćpany albo psychiczny bo miotało nim na wszystkie strony, podbiegał pod ulice i w drugą stronę.
No to zadzwoniłem na 112 i mówię jaka jest sytuacja, że chłop zaraz może wylecieć komuś pod maskę, a w słuchawce usłyszałem "Ale robi coś niezgodnego z prawem?". No zatkało mnie..
Jak już wytłumaczyłem, że nie, ale coś
  • Odpowiedz