Wpis z mikrobloga

No i przeszedłem. Statystyki podają 32 godziny. Nie zrobiłem niektórych gigów oraz pierdół w stylu łapanie zhakowanych samochodów czy misje policyjne.

Hmm... grało się fajnie, historia wciągnęła ale zakończenie.... no niby mam dobre, nawet bardzo dobre?? (bo chyba lepiej V nie mógł trafić), ale... no jestem rozczarowany. Jakaś taka pustka, jakoś zakończenie Wieśka (podstawka)lepiej było zbudowane i podsumowanie, a tutaj jeden wielki niedosyt.

Na PS4 Pro grało się... no cóż, wiadomo jak. Były crashe j spadki jakości, natomiast patch 1.04 poprawił wiele rzeczy (przynajmniej w moim przypadku) i udało się zagrać wiele godzin, dzięki czemu parę minut temu zobaczyłem napisy końcowe.

Czy warto było czekać 7 lat? Czy CDPR dowiozlo? Oj nie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Końcówka zostawia ogromny niedosyt. Szkoda też, że w samej grze nie ma za bardzo nic do roboty poza pchaniem fabuły do przodu i robieniem side questow fabularnych. Bo te wyścigi czy walki bokserskie to...

A no i oczywiście #teampanam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS Mocno się ubawiłem, jak gierka zaliczyła crasha na napisach końcowych xD

#ps4 #cyberpunk2077
Tfor - No i przeszedłem. Statystyki podają 32 godziny. Nie zrobiłem niektórych gigów ...

źródło: comment_1607836646gJuiTxDmgWARmFp38YgA3F.jpg

Pobierz
  • 10
@Tfor: w nocy skończyłem, nie wiem w sumie czy miałem najlepsze zakończenie, ale cholernie mnie ciekawią inne - chociaż bardzo mi się spodobała postać którą latam -netruner z bronią białą (mantis) i nie wiem czy grać kimś innym czy bawić się w fame i grać dalej bo lvl 26 a widać że można cisnąć mocno dalej i się bawić qestami bocznym które są często fajnie napisane
@eurphie: kurde mam to samo, do 6 levla nie wybrałem żadnego skilla, bo nie wiedziałem nawet co mi będzie potrzebne, co się przyda w grze xD

Ostatecznie dalej nie wiem, ale wybrałem reflexy, bo mnie nużyło walenie 30 headshotów w przeciwników xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tfor: Może jestem stary ale jak kiedyś przechodziło się Baldura to główna linia fabularna starczała na 160 godzin rozgrywki, a za edycję kolekcjonerską placilo się max 200zl, a nie 750