Wpis z mikrobloga

Gram na PC, grę zakupiłem w momencie ogłoszenia na E3 czyli w 2019r. Grę kupiłem, bo grałem we wszystkie części wiedźmina, a wiedźmin 3 był najlepsza gra w którą grałem w życiu, ale co do Cyberpunka, przykro mi ale ta grę aktualnie grać nie będę, po tym co doświadczyłem i co przeczytałem. Skoro ja mam takie problemy na PC, to nie chce wiedzieć jakie problemy są na PS4. Masa bugów graficznych, zbugowane misje, wypłaszczenia gry. W ciągu kilku godzin grania spotkałem więcej bugów niż w ciągu kilkunastu dni grania w PUBG kiedy gra była w Alfie. To jest zwykle oszustwo. Przywołałem samochód który zrespil się na innym... I wybuchł. Mówię okej, wczytuje save. Po czym znowu przywołuje samochód, a on przejeżdża mnie i zabija... Na Reddicie można poczytać, że podczas zaatakowania NPC policja pojawia się znikąd i zaczyna strzelać. Nie ma tak w gra że policja przyjeżdża xD po prostu pojawia się obok gracza jakby ktoś wpisał kod na spawn. Nie wspominam o jeżdżących po linii samochodach. Nie mogę uwierzyc, że developer który stworzył taką grę jak wiedźmin stworzył taki shit. Może i historia jest dobra i wiedźmin się tym bronił, że były bugi ale historia wszystko nadrobiła... Ale tutaj? Tutaj gdyby były bugi na poziomie wiedźmina to miałby to sens, ale bugów jest tak dużo że tej historii nie da się nawet pochłonąć. Kolejna rzecz, wiedzieliście o tym że jak klikniecie 2x alt na klawiaturze to wtedy chowa się bron? Nigdzie o tym nie ma napisanego xD W opcjach nie ma nawet wyłączenia cienia dookoła ekranu podczas kucania co cholernie mnie denerwuje. Czy tylko mnie bolą oczy od UI? Ja rozumiem że te UI miało być Cyberpunkowe, ale oczy bolą od tego niemiłosiernie. Na kilku trailerach UI było brązowe, dlaczego tego nie pozostawiono? O spadkach FPS nie wspominam.
#cyberpunk2077
  • 1