Wpis z mikrobloga

za mną łącznie 2 dni gry w #cyberpunk2077 na zwykłym #ps4, jak dotąd naliczyłem 3 bugi i 1 crash, ale absolutnie nie psuje to odbioru, gra chodzi płynnie i jak na konsolę wygląda ładnie, z zarzutów: gra nie zapamiętuje nieraz ustawień przy starcie, dwa razy musiałem ponownie przestawiać na angielskie audio z menu, a także miałem problem ze zmianą kanału radia w aucie, ale to by było na tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°) wczoraj to co #!$%@?łem w sidequescie z odzyskaniem zapisu z gwałtu i morderstwa 12 letniego syna pastora, poturbowało mnie na tyle, że postanowiłem zrobić sobię przerwę, ale w sam raz, bo wjechał patch 20gb, pora sprawdzić co się zmieniło.. udanego grania wszystkim, a dla hejtujących brawa za wytrwałość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@danob99: oj soreczki, myślałem, że już wszyscy są daleko z grą, bo na pewno są daleko posunięci w swoich opiniach, a to jeden z pierwszych sidequestów ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale spokojnie, jak zagrasz to nie będzie żaden spoiler, bo nie napisałem co się tam dzieje
  • Odpowiedz
@majrolo: no to dziwne Miras, może wyłącz photo mode, motion blur i film grain, bo i tak są zbędne do gry ( ͡° ͜ʖ ͡°) ewentualnie zwolnij nieco miejsca na dysku, powinno śmigać elegancko
  • Odpowiedz