Wpis z mikrobloga

No to tak, nawet jeśli naprawią optymalizację która nie istnieję w tej grze, to ciekawe ile zajmie im naprawa #!$%@? modelu jazdy, już w Watch Dogs mi się przyjemniej jeździło samochodem aniżeli tu, gdzie na prawdę tego nie ogarniam, z jednej strony dostaliśmy model podobny do tego co był w GTA IV, przynajmniej pod względem zachowania zawieszenia bo widać że to auto buja, z drugiej strony, co z tego, skoro samochód sunie jak po lodzie? Skręcanie nie intuicyjnie, dodawanie gazu tak samo, specjalnie kupiłem pada żeby móc jak w GTA V czerpać przyjemność z jazdy, jeżdżąc to wolniej, to szybciej, tak tutaj się #!$%@? nie da, nie ma kompromisów, albo jest #!$%@? i ogień na tłoki, albo pełny skręt kierownicą, nie wiem, ciężko to opisać, ale to jest #!$%@? jakiś dramat.

A co do strzelania na którego ludzie narzekali, to moim zdaniem dostaliśmy przyjemny system walki, choć dopiero jestem na prologu, feeling strzelania jest fajny, czuć moc tych broni, tutaj jest spoko, podoba mi się.

#cyberpunk2077
  • 15
@GoodSniper: mnie się podoba ¯\_(ツ)_/¯
Jest akurat wystarczająco niewkurzający, żeby dojeżdżać z A do B i jeszcze zaparkować sensownie.
Nawet polubiłem jazdę motocyklem, czego w innych grach zwykle unikam.
To nie jest gra o samochodach i to bardzo dobrze czuć, ale nawet tam jest doopracowanie.
Te pojazdy serio wyglądają jakby ktoś je projektował na prawdziwy rynek (dla tej epoki).
@RozowaZielonka: W punkt.

@Painting-colors-in-the-dark: W tym sęk że ta gra bez włączonych bajerów, refleksów i całej reszty gry świateł nie wygląda ładnie, a mam wrażenie że wyszli z założenia takiego, jakoby każdy posiadał najnowszego RTX'a, grę zapowiedzieli w 2012? Więc wybacz, ale po całości #!$%@? temat konsol jak i PC'tów bo ta gra NIE WYGLĄDA, jak się nie posiada w/w rzeczy.
Ile wam płaca za pisanie tych bzdur?


@RozowaZielonka: tak trudno uwierzyć, że inni mają inne zdanie na ten sam temat? BTW, to ni są wyścigi samochodowe, a dojazd na misję nie sprawiał mi problemu od pierwszej próby ¯\_(ツ)_/¯
praktycznie każda opinia wspomina


@RozowaZielonka: wiesz co, weź „#!$%@?”, uśmiechnij się i żyj. Nie umiesz w jazdę w tej grze no to trudno. Jest system fast-travel dla takich jak ty, albo chodź pieszo. Polecam, bo to bardzo bogaty świat.