Wpis z mikrobloga

Dzisiaj odeszła moja kochana psinka Ira. Była ze mną 12 lat. Nie mogę się pozbierać, łzy cały dzień płyną mi do oczu. Mam nadzieje, ze tam gdzie jest już nie cierpi i jest szczęśliwa. Najbardziej boli mnie to, że nie zdążyłam się z nią pożegnać, przez co to wszystko jest o wiele trudniejsze. Kochajcie swoje zwierzątka i o nie dbajcie :((


#psy #gorzkiezale #smutek #zwierzeta
Zolina - Dzisiaj odeszła moja kochana psinka Ira. Była ze mną 12 lat. Nie mogę się po...

źródło: comment_1607732123laqY9D4Poh7GNIlFmCw6gO.jpg

Pobierz
  • 17
@Zolina bardzo mi przykro :( według mnie powinnaś właśnie jak najszybciej pomyśleć o nowym psie, żeby całą tą miłość, którą masz w sobie przelewać właśnie na niego. Nie będzie też brakowało Ci codziennych obowiązków, a tym samym mniej będziesz myśleć o stracie poprzedniego psiaka :) trzymaj się ciepło :*
@Zolina: 10 miesięcy temu pożegnałem swojego dobermana, wiem przez co przechodzisz. Jeśli mogę coś doradzić, nie tłum niczego w sobie. Smutek czy łzy nie są niczym złym i masz do nich pełne prawo. Nie staraj się "nie myśleć" o tym, że już jej z Tobą nie ma tylko musisz wziąć to na klatę, że po prostu - nie ma i już. Dałaś jej najlepsze 12 lat życia jakie mogła sobie wymarzyć