Wpis z mikrobloga

@Curus_Bachleda: panie, ja grałem od razu po premierze ps4, powtarzałem misje po kilka razy bo robiłem na złoto. To nie jest tak że drobnych bugów w rdr2 nie ma, ale to jest kompletnie inna skala, liczy się to jak często się trafiają.

Na przykład jak w cyberpunku #!$%@? motocyklem się z dużą prędkością w samochód, masz 100% szans że kolizja nie zadziała lub się pobuguje. Niektóre rzeczy w cyberpunku są
  • Odpowiedz
@Curus_Bachleda: no to spróbuj się trochę pobawić we free roamie, pozderzać z autami, #!$%@?ć npców, zrobić na przekór skryptowi, bugów nie ma dużo dopóki idziesz jak po sznurku tak jak devowie sobie życzyli. Spróbujesz się trochę pobawić otwartym światem to widać jakie to wszystko kartonowe. Żeby nie było, nie uważam że gra jest zła, po prostu bardzo daleko do poziomu rockstara jeśli chodzi o dopracowanie całości więc porównywanie do rdr2
  • Odpowiedz
@Kosmox30: #!$%@? wy wstydu nie macie bronić tej padaki jaką zaserwował cdp graczom #ps4
Brak stabilnych 30 kratek, bugi już na starcie, AI zombie a raczej jego brak (samochody), #!$%@? model jazdy, i tak dalej, i tak dalej. #!$%@? sie do rdr2 gdzie działał spoko i bugi które mi sie przytrafiły podczas całej rozgrywki bym mógł zliczyć na palcach jednej ręki. Jeżeli wiedzieli że taką padake na tych
  • Odpowiedz
Nie wiedziałem, że na PC mamy klawisze nawigacyjne z pada do PS4


@Curus_Bachleda: Są jak podłączysz pada. Tak jak w większości nowych gier. Nie wiem jak inni ale ja na pc w tego typu gry gram tylko na padzie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Curus_Bachleda: Może lepiej przeglądnij mój profil na wykopie, z moimi wpisami na mikroblogu, następnie swój, i wtedy zdecydujemy kto tutaj jest debilem i szczylem. Mnie po prostu śmieszy gdybanie takich jak Ty, którzy jednym komentarzem uważają że wiedzą lepiej, niż cały zespół programistów, a w rzeczywistości jedyne co potrafią to komentarz na stronie ze śmiesznym i obrazkami.
  • Odpowiedz