Wpis z mikrobloga

#sciana #lustro #remont

Nie ukrywam, że w temacie remontów nie jestem jakimś specjalistą dlatego szukam pomocy na różnych forach.
Niedawno zakończyłem remont pokoju od zera. Podłogi, sufit, ściany itp. W pewnym momencie wpadł mi do głowy pomysł by na jedną ze ścian(~3x4,2m), która aktualnie jest cała pusta nałożyć lustro by powiększyło to pokój optycznie.
Z tego co sprawdzałem nie jest to zbyt tani interes dlatego zanim wybiorę to na 100% kieruję się do was. Czy istnieje tańszy zamiennik prawdziwego lustra? Głównie mówię o tych samoprzylepnych arkuszach, które imitują lustro. Najbardziej interesuje mnie w jakim stopniu można przejrzeć się w takim "lustrze". Czy odbicie jest w miarę ładne. Widziałem, że głównie wykorzystuje się je na oknach tworząc lustro weneckie i obicie jest w miarę ładne tylko nie wiem jak to by wyglądało na płaskiej ścianie w pokoju. Dodam, że ściana jest na przeciwko okna jeśli miałoby to jakieś znaczenie.

Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedzi
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Buliks: i będzie ci się chciało przy każdym kroku patrzeć na własną mordę? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ja planuję dodać kilka luster w strategicznych lokalizacjach, tak żeby doswietlały pomieszczenia i lekko je powiększały, ale całej ściany bym nie dała, odbiera to pomieszczeniom "przytulność".