Wpis z mikrobloga

Już kiedyś o tym pisałem, ale dla mnie to jest naprawdę #!$%@? jak trudno jest otrzymać głupi telefon na abonament albo coś na raty w #uk Mieszkam tu i pracuje 1,5 roku, regularne wpływy na konto, nie jakies kokosy ale nie minimalna krajowa. Wydaje się super, w Polsce to zazwyczaj wystarczy żeby wziąć jakiś tel na raty albo coś na Allegro, ale nie w UK. Tutaj jak nie masz zarejestrowanych na siebie rachunków mieszkania plus #!$%@? wie czego i nie mieszkasz pod danym adresem 10 lat to #!$%@? ci w dupe. Mieszkam z kuzynem tu gdzie nie ma na mnie rachunków, on płaci za chatę ja za pokój i rachunki, ale formalnie są na niego. Mam konto UK, zarejestrowałem się na wybory nawet, wziąłem jakies gowno na 5 płatności na Amazon Prime bo to chyba tylko dają z automatu, zapłaciłem wszystko na czas nawet wcześniej i nic, nie dadzą mi #!$%@? telefonu za 30 funtów na miesiąc xD
  • 22
@adriano30: @Piastan: ucięło mój wpis wiec wrzucam końcówkę: Mam konto UK, zarejestrowałem się na wybory nawet, wziąłem jakies gowno na 5 płatności na Amazon Prime bo to chyba tylko dają z automatu, zapłaciłem wszystko na czas nawet wcześniej i nic, nie dadzą mi #!$%@? telefonu za 30 funtów na miesiąc xD
@golagolagola: dziwisz się jak im patusy po otwarciu granic w 2004 zaczęli brać telefony za funta z góry + abonament i wracać do swoich krajów? xd

Też miałem z tym problem, też klnąłem pod nosem, ale czekałem wytrwale i dopiero po 3/4 latach wziąłem sobie pierwszy telefon ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@motoinzyniere: Sorry, but you have failed the Experian identification process. This means that Experian was unable to verify your identity from the details you provided. The information that it holds on you is very sensitive so it can't allow access unless it's sure you are who you say you are.
@tomislawniepelka: No i to jest bezsens właśnie, wiadomo, ze zazwyczaj jak ktoś wynajmuje pokój to nie jest dopisany do rachunków. Jakby nie mogli zrobić czegoś w rodzaju sprawdzenia wyciągu z konta jak to ma miejsce czasem w PL, logujesz się do banku, sprawdzają dane i historie i dziękuje. A tutaj nie, jak nie jesteś wpisany ze płacisz prąd i gaz to #!$%@? xD wywalone mam już teraz na to po prostu
@golagolagola: telefon na abonament i tak sie nie oplaca, wez sobie jakies voxi albo giffgaf, na start polecam credt score builders card sprobuj aqua - dostaniesz jakies 400f limit na chory procent okolo 49.9 ale za pol roku bedziesz mial latwiej