Wpis z mikrobloga

Hej Mireczki i Mirabelki.

Nagrałem swój pierwszy kurs video w tak zwanym międzyczasie. Nie było łatwo, ale sporo się nauczyłem. Wrzucam, bo może i komuś się przyda, jako, że cena wydaje się przystępna (damn, może zaraz spotkam się z falą hetju, ale aspekt 'zarabiania' czy 'ceny' nie był dla mnie super istotny w tym wypadku).

Zacząłem (podpisałem umowę) w styczniu, skończyłem w październiku - bo ten rok był jakiś trudny, z jednej strony 'boostrapowałem' kolejne moje przedsięwzięcie, w którym wspierałem paru klientów, a z drugiej strony uderzył lockdown, przez co miałem przez jakiś czas dzieciaki na głowie, a to nie są dobre warunki do nagrywania czegokolwiek. Także walczyłem o każdy moment ciszy i spokoju.

Zdecydowałem się na kurs o drfie, jako, że czuję ten temat dość dobrze, a i nie było nic takiego na videopoint. Jeśli chodzi o level - to dla mnie to jest kurs dla kogoś, kto już zna trochę django, ale nie miał jeszcze do czynienia z tworzeniem REST-like API w świecie django, ale myślę, że też ludzie którzy dopiero co zaczęli przygodę z DRFem też skorzystają.

Chciałbym by to nie był mój ostatni kurs, ale tutaj czas pokaże :) Mam na pewno pare pomysłów.

Link do kursu: django-rest-framework: praktyczne wprowadzenie

Mam też trzy kody, powiedziano mi, że to pozwala na kupno kursu za darmo, zatem jakby ktoś był zainteresowany - napiszcie mi na priv, czemu właśnie Tobie powinienem przekazać taki kod.

I może na koniec - część rzeczy nie poszła na kursie jakbym chciał, ot błędy amatora (w kontekście tworzenia takich treści, niekoniecznie amatora w IT branży), audio mogłoby być lepsze, mógłbym też większą uwagę zwracać na co i jak mówię, ale jak napisałem wyżej - to była walka o każdą wolną chwilę. Mimo tego myślę, że kurs ma swoją wartość i na pewno może Cię sporo nauczyć.

Jeśli macie jakieś pytania, albo po prostu chcecie pogadać co i jak - na co zwrócić uwagę, jakich narzędzi używałem, cokolwiek, to też śmiało pod wątkiem.

#programowanie #programista15k #python