Wpis z mikrobloga

Gratulacje dla debili którzy myślą że wyjdą z przegrywu nie waląc konia albo biorąc zimne prysznice. Zaczynacie od dupy strony. Zacznijcie od edukacji, zarabiania pieniędzy, zapewnienia sobie bezpieczeństwa finansowego a potem bierzcie się za takie bzdury. A wy pewnie bierzecie zimny prysznic a toksyczna stara was pośpiesza z przedpokoju żebyście wyłazili.
#wychodzimyzprzegrywu #przegryw
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Moordecai: Toksyczny to ty jesteś tu. No fap to czas, czas jest najważniejszym zasobem. Zimny prysznic przyśpiesza krążenie krwi i pomaga się skupić, czyli zdrowie fizyczne i psychiczne kolejny bardzo ważny zasób.
Gratulacje dla ludzi niezbyt inteligentnych którzy myślą że deprecjonując innych zyskają poklask.
  • Odpowiedz
  • 4
@Hereticsheresy ja walę konia, kąpie się w ciepłej wodzie, siłowni nie widziałem chyba z 5 miesięcy i nie przeszkadza mi to żeby się wziąć za naukę. Ba, jak zwale konia to jestem bardziej wyluzowany i bez ciśnienia co pozwala mi się lepiej skupić. To może jeszcze będziecie stawać na głowie, to też poprawia dopływ krwi i krążenie?
  • Odpowiedz
@Moordecai: jak się ma brzydka mordę to trzeba zainwestować w robienie floty i w końcu poruchasz, masz piękna mordę to poruchasz bez hajsu ale jak będziesz miał to i to to poruchasz więcej, zawsze da się poruchac
  • Odpowiedz
No fap to czas, czas jest najważniejszym zasobem. Zimny prysznic przyśpiesza krążenie krwi i pomaga się skupić, czyli zdrowie fizyczne i psychiczne kolejny bardzo ważny zasób.


@Hereticsheresy: OP raczej wyśmiewa podejście przegrywów, którzy wierzą że dzięki nofapowi różowe będą im same wchodzić do łózka
  • Odpowiedz