Wpis z mikrobloga

Nie wiem skąd te narzekanie na cyberpunka. Grałem 3 godziny o 1 w nocy i muszę powiedzieć że bardzo przyjemnie mi się gra. Nie mam jakiegoś super szybkiego komputera a mimo to gra na średnich z ultra teksturami wygląda imho bardzo dobrze i na pewno lepiej niż jak niektórzy sugerowali GTA 5. czasami zdarzy się jakaś doładowując tekstura, ale dlatego że grę mam na starym dysku twardym. Co do bugów jedyne co zauważyłem to że czasami jak npc coś mówią to nie ruszają ustami, reszta spoko. System walki jest okej, nic spektakularnego ale trzyma poziom, jazda samochodem wg mnie jest zrobiona dobrze oprócz pozycji kamery, trochę jest ona za nisko wg mnie. Imho gra I tak bardzo na plus i cieszę się że ja kupiłem. #cyberpunk2077
  • 14
@D_AWI_D: Na topie to będzie GTA 6 na którego sony wykupiło wyłączność na ps5 za 750mln $ i ta kasa pójdzie w całości na dopieszczenie tytułu aby nie było już żadnych wątpliwości kto rządzi.
@Gymski no wlasnie mnie te komentarze poschizowały ale no cholera jasna...Nfs heat który ma takie same wymagania a nawet chyba oczekuje więcej ramu lata mi na ultra 60 klatek bez problemu. Ja rozumiem optymalizacja słaba ale rdr2 tez na początku było klapą
@thomekh XDDDDDDD Sony nie stać na wykupienie GTA 6. Co najwyżej na miesiąc bo nie ma szans że ta gra była by exclusivwm typie. Pokaż mi choć jeden artykuł gdzie rockstar potwierdza takie #!$%@?
@D_AWI_D
nie żałujesz zakupu bo wiesz że gra będzie na topie za kilka lat
tak się rucha polaków xD tymczasem wołaj jak już coś usprawnią bo żeby to naprawić to musieliby zrobić grę od nowa
@seanconnery: troche mnie nie rozumiesz, nie żałuje zakupu bo wiem że będą wiele rzeczy usprawniać i jestem pewny że gra stanie się całkiem spoko. Wkurzam się że jest tyle błędów ale i tak nic nie zdziałam skoro już kupiłem, mogę tylko czekać na patche :/ klucza nie zwróce i w sumie nie chce nawet
@Gymski: no na miesiąc i to wystarczy dla Rockstar aby wyjść na plus i dla Sony aby zarobić na sprzedaży Ps5. Pewnie w miesiąc premiery GTA6 fabryki konsoli Sony będą #!$%@?ć ja #!$%@?. Tak się robi biznes.