Wpis z mikrobloga

@orlen_lite ta i #!$%@? skorodowany bak od środka, pracuje przy mechanice samochodowej i gdy muszę wysłać pompę do regeneracji to pytam klienta gdzie tankuje, a on „No na Orlenie” stanowczo odradzam to paliwo, bo pewnie wasza franczyza tyle ściąga od januszy którzy to biorą ze musza mieszać z woda żeby wyjść na zero. A te wasze stacje „państwowe” to musi być jeszcze większy cior. Ha tfu na was.
  • Odpowiedz
Wykopki mogą co najwyżej bojkotować villa carpatia a nie koncern który ma niemal 2700 stacji.


@Janusz_Hazardu: bez problemu bojkotowałem tę stację przez ponad 10 lat. Po tym czasie po raz pierwszy zatankowałem na Orlenie jak zaczął sponsorować Kubicę. Teraz wrócę do bojkotu i znowu nie będzie to żadną uciążliwością
  • Odpowiedz
@Nodd: skorodowany bak? to gdzie ty robisz? chyba naprawiasz auta co mają minimum 30 lat, teraz wszystkie baki są plastikowe. Poza tym lepiej tankować na dużych stacjach niż na małych nieznanych, tam jest wielkie ryzyko.
@Drogomir: Bojkotuj sobie co chcesz ale tak jak pisałem wyżej, ten bojkot jest wyjątkowo zabawny. Wykop w skali internetu jest malutki więc tak akcja nie może się udać, do tego głupota ponieważ to
  • Odpowiedz
Jestem przekonany że to nie wpłynie na wyniki finansowe. Wykop w skali polskiego internetu jest malutki


PIS kiedyś straci władzę a szkody dokonane bojkotem mogą zostać już nie odbudowane.

@Janusz_Hazardu: wybierz jedno
  • Odpowiedz