Wpis z mikrobloga

#przemyslenia #cyberpunk2077

Jezu, ta gra to musi być 2/10... Ona jest wszędzie, w sklepie na napojach do picia, w telewizji wielką premierę poprowadzi Krzysztof Ibisz i w każdej reklamie pojawia się Cyberpunk.

Najgorsze jest to, że nic nie wiem o tej grze i nawet nie wiem o co w niej chodzi xD
Nigdy nie widziałam takiej premiery gry, gdzie więcej włożono w marketing niż w samą grę... No ale przynajmniej 80 letnia babcia kupi wnusiowi na święta, bo widziała w reklamie i hajs się będzie zgadzał. :
  • 12
@Hershel Możemy mieć inne zdanie, ale ja nie widziałam tej gry w każdej reklamie, w sklepie a jej premiera nie była wielkim wydarzeniem w telewizji. To że przez kilka tygodni spamiło recenzjami i reklamami na YouTubie to fakt, ale nie ma co porównywać do chociażby Watch Dogs Legion xD
@oliwia-ambroziak: CD Projekt nie wysrywa dwóch gier rocznie, to dopiero ich 4 gra AAA. Oficjalnie prace nad grą trwają już ponad 8 lat. Dziwisz się, że wydają tyle na marketing? To jest trochę stawianie wszystkiego na jedną kartę. Jak gra się sprzeda słabo, to będzie lipa, a żeby sprzedała się dobrze, to potrzebna jest reklama.