Wpis z mikrobloga

Jako że zbliżają się święta, a mój tata lubi majsterkować, jego narzędzia choć niezawodne to już wysłużone przydało by się coś zmienić. Chce mu kupić zestaw kluczy ale żeby to nie była kompletna tandeta a żeby dało się coś mocno przykręcić (nie chce mi się słuchać "k---a jakie g---o znowu się rozpadło" xD). Mam na oku dwa zestawy

Pierwszy: https://allegro.pl/oferta/zestaw-narzedzi-186-czesci-grzechotki-walizka-7771426253?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

Drugi: https://allegro.pl/oferta/zestaw-narzedzi-kluczy-419-el-walizka-narzedziowa-9623116187?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

Warte to swojej ceny? Mój limit 400 może macie coś innego godnego polecenia
#majsterkowicz #dom #remontujzwykopem #remont #kiciochpyta #prezent #swiatnauki
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zozol1950: Za 400 zł nie kupisz zestawu dobrych kluczy. Przyjrzyj się jakie narzędzia ma i czego mu brakuje, wybierz coś innego. Ja np zrozumiałem że całe życie brakowało mi dremelka ale dopiero po tym jak go kupiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) może ojcu też by się przydal
  • Odpowiedz
@zozol1950: powiem Ci tak szczerze, lepiej przejść się po marketach i wybrać choćby po jednym śrubokręcie, albo wybrać jakiś prosty (ale markowy) zestaw kluczy nasadowych niż inwestować w takie zestawy "do wszystkiego i do niczego". Prawdziwy fachowiec-majsterklepka ma narzędzia dobierane pod siebie, a nie z zestawu.
  • Odpowiedz
żeby to nie była kompletna tandeta a żeby dało się coś mocno przykręcić (nie chce mi się słuchać "k---a jakie g---o znowu się rozpadło"

coś odkręcić dokręcić w domu

klamkę w drzwiach

zestaw skierowany dla posiadaczy samochodów a tata go nie ma


@zozol1950: nie widzę u siebie w domu sprzętów które rozkręca się kluczami nasadowymi. Zestaw śrubokrętów i jebusów do wszystkiego wystarczy. Nasadowe widzę przy brudniejszych pracach z maszynami w
  • Odpowiedz
@zozol1950: Kolega kupił w Grene zestaw w metalowym pudełku z dożywotnią gwarancją i jak przesadził z siłą przy małej grzechotce to pojechał i wymienili na miejscu na nową bez problemu.
  • Odpowiedz