Wpis z mikrobloga

@MF81: Przydałoby się dodatkowe 8gb ramu. Moim zdaniem na średnich pójdzie płynnie i nie słuchaj tych znachorów stwierdzających, że laptopy nie są do gier, bo mentalnie są dalej w 2010 roku. Jest to droższa impreza od stacjonarki ale jak najbardziej możliwa
  • Odpowiedz
@Danio_1992: @MF81: Już dziesięć lat temu miałem lapka do gier, na którym płynnie chodził GTA4 ze wszystkim na high i w full hd. Niezależnie od czasów na nowych lapkach dało radę grać w nowe gry. Inna sprawa, że po roku miałem ochotę #!$%@?ć tego grata przez okno. Zastanów się, czy warto dla jednej gry kupować kompa, jak ja to kiedyś zrobiłem.

Problemem jest to, że laptopy gamingowe to straszny szrot.
  • Odpowiedz
@AgLagylak: Przerobiłem już kilka laptopów gamingowych lepszych i gorszych ale to, co tutaj napisałeś z grubsza jest prawdą. Z lapkiem do gier trzeba pójść na pewne kompromisy zwłaszcza względem chłodzenia i ergonomii, której zwyczajnie nie ma i najlepiej, aby taki laptop nie był na co dzień ruszany z domu bo raz że obudowa rozpadnie się wkońcu w rękach a dwa że są to zazwyczaj wielkie i cięzkie landary nie mającego nic
  • Odpowiedz