Wpis z mikrobloga

no niestety często nie kupisz


@egonszef: czego nie kupie srjafona czy ps5? Jak masz kase to kupisz, moze nie bedziesz pierwszym posiadaczem tego urzadzenia na swoim zamknietym i pilnie strzezonym osiedlu, ale kupisz.
  • Odpowiedz
@skullc64: To tylko obrazek, prawda była jeszcze bardziej żenująca. Jeden starszy znajomy opowiadał jak to chodziło się na targi zeby wychaczyć jakieś zachodnie fanty promocyjne. A tam proszę ciebie taki np. niemiec rzucał w tłum długopisami czy innymi gównami promocyjnymi i śmiał się do rozpuku jak polaczki zabijają się o ten szajs.
  • Odpowiedz
@egonszef: A co ma demokracja do potężnego popytu? Nie kupisz dzisiaj to kupisz jutro bo wyprodukują więcej, co lepsze, zamówisz przez internet i będziesz sobie robił co chcesz czekając na powiadomienie, że Twoje zamówienie czeka w paczkomacie. A na tym obrazu? Szybkę sobie poliżesz co najwyżej lub kupią wybrani xD
  • Odpowiedz
wtedy też jak miałeś kase i dojścia to wszystko kupiłeś


@egonszef: i dojscia? Potrzebujesz dojscia zeby kupic srjafona lub PS5?
Za kase to mogles wtedy kupic cos w pewexie lub wyjezdzajac na zachod - co z komuna jaka taka nic nie mialo do czynienia. Mam wrazenie ze nie wiesz o czym piszesz. Ja zylem za komuny, co prawda jako gowniak ale wiem o czym pisze.
  • Odpowiedz
@AmericanDreamX: teraz pod Lidlem tez stoją dziady o 7 rano xD

ofx wtedy to byl mus zbey cos lepszego kupić, a teras stoja dziadki pamiętające tanye czasy, ale i młodzi rzucają sie na jakies buty jordana czy inne xiaomi
  • Odpowiedz
@komentarze: #!$%@?, debile, przeciez to nie byla kolejka zeby cos kupic, tylko zeby zobaczyc odrobine luksusu. W tym szambie zwanym PRL brakowalo nawet #!$%@? kiełbasy. Taki maly zestaw jak helikopterek jak wrzucil ktos powyzej, kosztowal po wymianie u cinkciarza 1/5 pensji. Cos co robol z niemiec zachodnich mial za 2h pracy.
  • Odpowiedz
@PdG_PL: > @tttomasz: w innym wpisie widziałem, że bez problemu można skontaktować się z LEGO i doślą Ci za darmo brakujący klocek.

Wiesz w czym jest problem? W kolorze (barwniku?) i czasie. Zastąpiłem ten mały brakujący klocek biorąc go z worka klocków LEGO moich synów.
Kolor się po prostu nie zgadza. Moje 30 letnie lego jest lekko żółtawe, a nowe klocki śnieżno białe. Zapewne mocno zmieniła się technologia jak i
  • Odpowiedz