Wpis z mikrobloga

@Nemeczekes: ale skoro piszesz ze każdy to ja tez powinienem być w tej grupie. Mam pytanie zrobiłeś kiedyś takie badanie czy przeczytałeś ze każdy ma niedobór witaminy d i postanowiłeś się nią suplementowac ?
  • Odpowiedz
@Joker1990: Tak, robiłem. I w lato miałem na styku niedoboru i biorę cały rok i jest git. Fajnie, może jesz dużo produktów co zawiera albo masz naturalnie mniejszy problem ale statystycznie przy naszym nasłonecznieniu i fakcie że jesteśmy coraz mniej na słoncu można smiało brać
  • Odpowiedz
system nie był tak #!$%@? i trafił dużo wcześniej do szpitala do normalnego szpitala to by żył


@DzonySiara: Ale to jest wina braku przygotowania do jesieni, rząd zignorował problem i taki był tego efekt. Mówiono o tym od marca ale wielu wypierało jakiekolwiek zagrożenie ze strony koronawirusa.

Teraz kiedy rząd mówi o 3 fali i się do niej przygotowuje tak jak powinien to zrobić we wrześniu, czyli buduje szpitale tymczasowe
  • Odpowiedz
@Chuseok: a wiesz, jak teraz działają szpitale?

Nie próbuję negować covidu i tak dalej, ale szpital nie wygląda tak, jak w serialach TV. Normą jest, że:
- pacjent jest pozostawiony bez opieki kilka dni,
- w szpitalu nikt nic nie wie i ma na to bzdurne usprawiedliwienie ("lekarz prowadzący jest na urlopie, ja tu jestem tylko w zastępstwie" itp.),
- pacjent jest faszerowany lekami uspokającymi, żeby nie było z
  • Odpowiedz