Wpis z mikrobloga

@Rafcio115: to trzeba napisać, że przecenione z miliona monet na 0, to będzie więcej chętnych xD

Twój kurs od dawna mam dodany do rzeczy zaplanowanych do przejrzenia i na pewno wcześniej czy później skorzystam :) Na razie lecę Alfredem i Szkołą Pianina, ale zawsze chętnie przejrzę kolejne źródło wiedzy :)
@radekrad: Cóż... Do krzyżyków i bemoli jeszcze nawet nie doszedłem. :) Lecę dosyć wolno z materiałem, ale chcę wszystko dokładnie wyjaśnić. Nie bez powodu używam w nazwie kursu "świadoma gra na pianinie". Ja nie chcę, aby ludzie potrafili odgrywać utwory. Ja chcę, aby kursanci te utwory rozumieli, czuli i potrafili przekazać te (oraz swoje) emocje dalej. :)
@radekrad: Lekcje dodaję na bieżąco, więc mogę w razie czego reagować na potrzeby i sugestie, dodawać kolejne ćwiczenie gdyby była taka potrzeba itp. :)
Raczej unikam porównań. Wiem co chcę zrealizować, co chcę przekazać, czego nauczyć i co faktycznie się przyda. Po prostu korzystam głównie ze swojego doświadczenia podczas własnej nauki czy działalności muzycznej i zdobytej wiedzy. Tego chcę nauczyć innych. Jednocześnie unikam kopiowania czy sugerowania się czyjąś pracą, a później
@Rafcio115: bardzo chętnie przejrzę Twój kurs, ale pewnie jakoś w święta, jak będę miał trochę więcej czasu. Chciałbym teraz przed świętami pocisnąć jakieś kolędy i na tym się planuję skupić przez następne dwa tygodnie xD
@radekrad: No to u mnie w kursie masz kolędy. :D Dodatkowo dzisiaj o 16 wejdzie odcinek jak zagrać "Mizerna, cicha, stajenka licha" i to będzie na trzech poziomach trudności odnośnie lewej ręki. Dzisiaj, jutro i pojutrze- każdego dnia jeden poziom i od poniedziałku kolejna kolęda. :) Więc jak tam chcesz. Ja nie zmuszam. Jeszcze wyjdę na spamera... :D