Wpis z mikrobloga

@Rabarbar93: Ciężko przewidzieć. Nie spodziewałem się szczerze że w PCF będzie AŻ taka redukcja ( sam osobiście nawet nie startowałem na zapisy). Myślę że jednak około 90% chyba będzie, jak będzie mniej to na plus, jak więcej to trudno. Temat gorący bo e-commerce, trochę kapitału wróciło do ludzi po PCF, ciekawe czy teraz się rzucą na Answear ( oby nie aż tak )
  • Odpowiedz
@Rabarbar93: Że tak spytam, dostałeś coś w prezencie? Bo ja głośnik i talon do biedry na stówę :D ( nawet nie wiedziałem że coś takiego jest).

Tutaj podali dostępne domy maklerskie: https://answear.com/relacje-inwestorskie/ir/ipo?fbclid=IwAR2o3dVI4Kk6JD4muhvtEIx5c0fSkY8FexFWpVJ2tH_pTLLK9Wg_7PVRmnU

Ja poczekam do poniedziałku/wtorku i wtedy wejdę , zobaczę jak bardzo naganiają na stronach, bo w sumie allegro miało 90%, PCF aż 98,5 (zastanawia mnie ten popyt) Tutaj może 9 z przodu nie będzie.
  • Odpowiedz
Wiesz co, zakładałem to konto na szybko, wyspa w galerii. Były tam co prawda jakieś gadżety, ale nic mi nie zaproponowano ( ͡° ʖ̯ ͡°) Też się póki co wstrzymam, jak coś to w kontakcie, powodzenia ( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
@Rabarbar93: Fajnie, ja się zastanawiam między 1300 czy 1600 +/-

Ogólnie jak robiłem rekonsans to większość wygląda okej. Celują mocno jak widać na wschód bo z Zalando nie mają szans na zachodzie. Wschód pomału goni zachód z zarobkami, status społeczny tam się raczej poprawia.

Niektórzy na bankierze psioczą na tego Tomka z MCI. MCI sprzedaje połowe swoich akcji w IPO, T.Czechowicz jest właścicielem MCI. W 2015 roku wprowadził taką spółkę Private
  • Odpowiedz
@kartynastol: Przyjrzę się temu MCI, skoro taka rekomendacja poszła, to może być ciekawie. Co do answear, to nie spodziewam się jakiegoś mega wystrzału, ale tak jak wspomniałeś, wschód stoi otworem ;)
  • Odpowiedz