Wpis z mikrobloga

W ogóle najbardziej mnie rozwaliło to jak Wawrzyniak gadał "ale ja nie prowadziłem naćpany samochodu, ja byłem naćpany w momencie zatrzymania samochodu". Czyli co? Policja każe mu się zatrzymać, a on wyjmuje szczura z kieszeni, wciąga i dopiero się zatrzymuje? xD
#polskiyoutube #kruszwil #kamerzysta
  • 9
  • Odpowiedz
@Hejtel: jeszcze stream tej laski od zabicia psa xD "no ja tego biednego psa zabrałam z rodziny co go głodziła i biła", tak mu poprawiła warunki życia, że pies aż się powiesił xD
  • Odpowiedz
@marv0oo: no jeśli najpierw wciągnął a później się zatrzymał to prowadził pod wpływem. Musiałby bezpiecznie zaparkować, wyłączyć silnik, wyjąć kluczyki i dopiero wciągnąć.
  • Odpowiedz
@marv0oo: dwie opcje stajesz na parkingu walisz kreskę przed pójściem tam gdzie masz iść i zatrzymuje cię policja wciskają ci prowadzenie pod wpływem lub zatrzymują cię psy wiec pozbywasz się tematu łykając towar XD ale masz pecha bo biorą cię na krew
  • Odpowiedz
@Hejtel: @marv0oo: jesteście może w stanie zwizualizować jak ten pies mógł się powiesić? był na przykład przywiązany do ręcznego, którego tam w aucie pewnie nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°) i przecisnął się przez szczelinę od uchylonej szyby i wypadł, a reszta to już wiadomo?
  • Odpowiedz
@Alprazolam: bo nie moge skumać jak można szyb nie zamknąć jeżeli gdzieś się idzie, rozumiem np. lekko uchylone, czyli oni są turbo debilami?
edit: ale psów się chyba też nie powinno zamykać ()
  • Odpowiedz