Wpis z mikrobloga

@wykoPAKA czy wy jesteście normalni?

Odrzuciliście mi 3 razy zgłoszenie bo znowu nie spersonalizował Waszym zdaniem paczki. List ma być spersonalizowany, a nie jakiś ktoś mi ocenia czy paczka jest odpowiednio spersonalizowana dla mojej pary.

Wrzuciłem 4 raz, napisałem że osoba do której wysyłam paczkę uznała ze jest ona odpowiednia dla niej. Jak odrzucacie 4 raz to słowo daje ale wyślę ją do siedziby wykopu i będzie się MB martwić co zrobić z gumowym kurczakiem!

(staram się być zabawny ale już jestem poirytowany)
( ͡° ʖ̯ ͡°)
źródło: comment_1607455707X3zCxpupozlJyKPRc248tw.jpg
  • 6
@yuio napisz czego życzysz komuś na święta i to wystarczy. U mnie w ogóle listu nie bylo widać, a przyjęli


@lubie_piwo: napisałem list, zrobiłem kilka prezentow, na foto jest wszystko widoczne a @chybaDapi sie dopierdziela jakby mu ktoś nasral do paczki w ostatniej edycji.
List ma być spersonalizowany, a nie jakiś ktoś mi ocenia czy paczka jest odpowiednio spersonalizowana dla mojej pary.


@yuio: Zaakceptowałeś regulamin zabawy, który wyraźnie mówi:
Rozdział 1, ust. 1:

Niniejszy Regulamin określa zasady oraz warunki uczestnictwa w zabawie „wykoPAKA” (zwanej dalej „zabawą”) polegającej na wymianie listów oraz spersonalizowanych upominków pomiędzy Uczestnikami.


Rozdział VII, ust. 1a:

Każda paczka winna uwzględniać opis Odbiorcy i być zgodna z jego zainteresowaniami;


Regulamin obowiązuje wszystkich,
@chybaDapi to nadal nie świadczy ze moja paczka nie jest spersonalizowana lub nie okresla w jaki sposob nie uwzględniłem opisu odbiorcy. To napisałem powyżej.

Nigdzie nie ma napisane, ze jak ktoś pisze ze ma dużo książek to mam mu wsadzić ksiazke. Czasami zakładka jest odpowiedniejsza niz kolejna książka.`

Mirko nie jest miejscem na wyjaśnianie tego, bo przy ponad pół tysiąca użytkowników nie jest możliwe ogarnięcie tego.


No jasne. Zaakceptuj albo odrzuć. Albo
to nadal nie świadczy ze moja paczka nie jest spersonalizowana lub nie okresla w jaki sposob nie uwzględniłem opisu odbiorcy.


@yuio: jeśli jest spersonalizowana to jaki jest problem w opisaniu nam personalizacji w odpowiednim miejscu?