Wpis z mikrobloga

Wie ktoś może gdzie można kupić w tym śmiesznym kraju puzzle? Dokładnie tak, puzzle. Szukam czegoś w okolicach 10k elementów i nie ma nigdzie. Po godzinie szukania znalazłem 1 sztukę 6k... No litości

#puzzle
  • 19
@BQP: Z powodu restrykcji oraz kwarantann z magazynów wielu krajów zmiotło zdecydowaną większość puzzli. Ceny również sporo urosły. Pozostają zagraniczne sklepy i czekanie na uzupełnienie magazynów. Ja poluje na Podwodny Raj od Ravensburgera, ale trace powoli nadzieję. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@BQP: Jak widać niektóre branże zyskują na pandemii. W pewnym momencie zakup dobrej planszówki też nie był taki prosty.
Rodziny pozamykane, dzieci pozamykane. Trzeba jakoś zorganizować czas.
Spróbuj wyszukać czegoś na Amazon.de - nie wiem jaka tematyka cię interesuje, ale widzę że mają coś tam w okolicach 9k. Oczywiście ceny kosmos.
@BQP patrzyłeś może na OLX albo grupach puzzlowych na fb? Co do Aliexpress to osobiście nie mam doświadczenia, ale widziałam sporo opinii mówiących że są bardzo kiepskiej jakości. Obecnie układam 9000 i wiem że przy takich elementacjach to ma bardzo duże znaczenie.
@alla232: oooooo, dzięki. Przyjdę do chaty to ogarnę

@matra: Patrzyłem na te Disneye, ale mi się nie podobają. A chcę mieć coś estetycznego. Ale dzięki za propozycję, jak będę potrzebował większego wyzwania to się skuszę
@dorotka-wu: to nie będzie składanie na czas :) Puzzle to taka moja piłeczka antystresowa. Jak mnie w robocie wkurzą to w domu układam. Jak mnie różowy wkurza to też układam xD Puzzle są dobre na wszystko.

@Guta: hmmm, czyli chińskie odpadają. Trochę szkoda bo wachlarz jest ogromny.
@DzejDzejSan: ja nie mam tak dużo miejsca w mieszkaniu XD ale co z tego, skoro i tak nigdzie nie dostaniesz. Wziąłem ostatnie puzzle w tym kraju co miały 13400